حسن خلق و همچنين پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع – شریف

حسن خلق و همچنين پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع – شریف

به نقل از شریف: حسن خلق و همچنين پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری بر “لزوم تکریم ارباب رجوع و همچنين حفظ شان و همچنين منزلت آنها تاکید کرد و همچنين اظهار داشت: آنچه در کنار حسن خلاق و همچنين روی خوش باعث رضایت رفت و آمد و مراجعه کنندگان به وزارت علوم می مي شود، پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی است که این مهم باید به عنوان یک اصل در دستور کار قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف قرار گیرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين جشن روز کارمند گفت: ستاد وزارت علوم تمام تلاش خودرا به کار می بندد تا کلاس های آموزشی دانشگاهها به خوبی برگزار شوند و همچنين پژوهش های دانشگاهی با دقت و همچنين ظرافت ادامه یابند و همچنين به عبارتی وزارت علوم در خدمت آموزش عالی کشور است و همچنين بالاسر آنان نیست.

دکتر غلامی با تبریک هفته حکومت و همچنين گرامیداشت یاد و همچنين خاطره شهیدان رجایی و همچنين باهنر اظهار داشت: مجموعه حکومت و همچنين کارکنان هر زمان که به وظایف خود عمل کنند و همچنين منشاء سرويس ها و خدمات شایسته باشند به خود افتخار می کنند.

وی افزود: شرایط امروز کشور، فرهنگ غنی و همچنين پرمحتوا و همچنين باورهای اعتقادی ایجاب می کند که همه مسئولان و همچنين کارکنان حکومت و همچنين دستگاههای اجرای به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند.

وزیر علوم اظهار داشت: مجموعه ستاد وزارت علوم و همچنين دانشگاهها و همچنين پژوهشگاهها یک خانواده محسوب می شوند و همچنين باید روز به روز احساس صمیمیت و همچنين تعلق خاطر بین کارکنان و همچنين مدیران داخل مجموعه آموزش عالی افزایش یابد.

در آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين روز کارمند که به همت معاونت اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين با حضور وزیر، معاونان، مدیران و همچنين مجموعه کارکنان وزارت خانه برگزارشد، وزیر علوم با اهداء لوح تقدیر و همچنين هدایا از کارمندان نمونه ستاد وزارت علوم تقدیر کرد. اجرای تيم موسیقی سنتی از دیگر قسمت و بخش های این آیین بود.

م.ع ۶۲/ ع.ع ۵۷.

حسن خلق و همچنين پاسخگویی دقیق براساس ضوابط قانونی؛ اصل مهم در برخورد کارکنان وزارت علوم با ارباب رجوع در تاریخ ۴ June 1397 | 3:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *