دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود – شریف

دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود – شریف

به نقل از شریف: دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مجموعه‌ای از تربیت‌شدگان حوزه‌های علمیه است و همچنين هم‌نفس و همچنين هم‌دوش با فرهیختگان دانشگاهی در رساندن جامعه به قله‌های تمدن اسلامی حرکت می‌کند.

دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام رستمی در مراسم تودیع و همچنين معارفه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در فضای کنونی آنچه وجهه همت دشمن به آن هم متوجه شده است هدف قرار دادن نقطه نيرو نظام است و همچنين معنویت نظام و همچنين همراه و همچنين همدلی بین امت و همچنين امام و پيشوا نقاطی است که دشمن هدف قرار داده است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمن با هدف قرار دادن امید شهروندان و مردم شهر و همچنين جایگزین کردن آن هم با یاس به دنبال زمین زدن نظام است.
وی با بیان اینکه کدام کانون در جامعه ایران اسلامی این توانمندی را دارد که از این نقاط دفاع کند گفت: بی تردید یکی از مهم‌ترین کانون‌های دفاع دانشگاه‌ها خواهند بود.
حجت الاسلام رستمی تصریح کرد: دانشگاه در جریان انقلاب، دفاع مقدس، ودر هر نقطه‌ای که نیاز بوده وارد شدن کرده و همچنين نیازهای کشور را مرتفع کرده است.
وی ادامه داد: دانشگاه در عرصه دیپلماسی، فضای سیاسی و همچنين سایر عرصه‌ها با تکیه بر علم نقش‌آفرینی کرده است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: خواسته مقام معظم رهبری از خروجی دانشگاه‌ها آن هم است که دانشگاه‌ها باید دانشجویان پرکار، فرزانه، با نشاط، صالح و همچنين توانمند تربیت کنند.

ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دانشگاه‌ها موتور پیشران کشور به سمت قله‌های تمدن اسلامی خواهند بود در تاریخ ۲۰ June 1397 | 8:33 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *