دوره دکتری ادبیات فرانسه به صورت مشترک توسط دانشگاه های فردوسی و همچنين سوربن – شریف

دوره دکتری ادبیات فرانسه به صورت مشترک توسط دانشگاه های فردوسی و همچنين سوربن – شریف

به نقل از شریف: دوره دکتری ادبیات فرانسه به صورت مشترک توسط دانشگاه های فردوسی و همچنين سوربن

با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ، از سال شمسي تحصیلی ۹۸ – ۱۳۹۷ دوره دکتری ادبیات فرانسه با همکاری دانشگاه سوربن فرانسه در دانشگاه فردوسی برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فردوسی مشهد، در این دوره، بر اساس توافقات گرفته شده، برای سال شمسي جاری ۳ دانشجو پذیرش می مي شود و همچنين دانشجویان پذیرفته شده یک سال شمسي از دوره تحصیلی خود را در دانشگاه سوربن فرانسه پشت سر خواهند گذاشت و همچنين در پایان مدرک دکتری مشترک را از دانشگاه فردوسی مشهد و همچنين دانشگاه سوربن دریافت خواهند کرد.

بر اساس توافق گرفته شده دوره آموزشی در دانشگاه سوربن رایگان است و همچنين دانشجویان از امکانات اقامتی آن هم دانشگاه بهره مند می شوند.

دانشگاه فردوسی مشهد از معدود دانشگاه های کشور است که موفق به برگزاری دوره های مشترک با دانشگاه‌های معتبر بین المللی است و همچنين از سال شمسي ۱۳۹۶ دوره دکتری مشترک دیگری در رشته مدیریت گرایش رفتار سازمانی با دانشگاه ورشو لهستان برگزار کرده است.

م.ع ۶۰/ ر.ب

دوره دکتری ادبیات فرانسه به صورت مشترک توسط دانشگاه های فردوسی و همچنين سوربن در تاریخ ۲۴ June 1397 | 2:04 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *