دومین جلسه کارگروه «بررسی و همچنين به‌روزرسانی مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد – شریف

دومین جلسه کارگروه «بررسی و همچنين به‌روزرسانی مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: دومین جلسه کارگروه «بررسی و همچنين به‌روزرسانی مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد

دومین جلسه کارگروه «بررسی و همچنين به‌روزرسانی مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور» با حضور دکتر سعید رستگاری مدیر دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين تشکیلات وزارت علوم، فریدون نوریخواه دست يار مسائل آموزش عالی تحقیقات و همچنين فناوری نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور و همچنين دبیران منطقه ها و مناطق دهگانه دانشگا‌ه‌های کشور برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رستگاری در این آیین ضمن گرامی‌داشت هفته حکومت و همچنين روز کارمند، در راستای تکمیل و همچنين اصلاح مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور بر ضرورت توجه به رصد خروجی‌های دانشگاه‌ها متناسب با مأموریت آنان و همچنين مدنظر قرار گرفتن میزان رشد در شاخص‌ها تأکید کرد.
وی با بیان اینکه مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور از سال شمسي ۱۳۹۴ اجرایی شده است افزود: طی سال شمسي‌های قبل این مدل همواره تکامل یافته و همچنين امیدواریم با وارد کردن شاخص‌ها، اطلاعات و همچنين محاسبات دقیق‌تر بتوانیم خروجی بهتر و همچنين دقیق‌تری از آن هم دریافت کنیم.
مدیر دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين تشکیلات وزارت علوم تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که بتوانیم در راستای شفاف‌سازی، با بهره‌مندی از زیرساخت‌های حکومت الکترونیک، از سیستم جمع‌آوری اطلاعات و همچنين داده‌هایی که راستی‌آزمایی شده‌اند بهره بري و استفاده کنیم.
در این نشست، دبیران منطقه ها و مناطق دهگانه دانشگا‌ه‌های کشور نیز نقطه نظرات و همچنين پیشنهادات خود را درخصوص بازنگری مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور مطرح کردند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دومین جلسه کارگروه «بررسی و همچنين به‌روزرسانی مدل تعیین و همچنين توزیع بودجه عملکرد محور» برگزار شد در تاریخ ۴ June 1397 | 4:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *