دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی منصوب شد – شریف

دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکترعلی شریف نژاد را به سمت “سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی” منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر شریف نژاد آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزنده جنابعالی و همچنين براساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری و همچنين دست يار محترم وزیر و همچنين رئیس نهاد اموردانشجویان به موجب این حکم به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی منصوب می شوید.
از جنابعالی انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين با همکاری اعضای هیئت علمی و همچنين کارکنان پژوهشگاه ماموریت ها و همچنين وظایف محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.
بدین منظور شایسته است:
بهره بري و استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق ماموریت های پژوهشگاه در صدر مسائل قرار دهید؛
با همکاری سایر موسسات آموزش عالی، ارگان ها و همچنين نهاد های دولتی و همچنين غیردولتی زمینه مناسب برای تولید دستاوردهای پژوهشی، نوآورانه و همچنين فناورانه در حوزه تربیت بدنی را فراهم سازید.
امیداست با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیرو امید در حفظ بیت المال بکوشید و همچنين نهایت اهتمام خویش را در اعمال سیاست های موثر در صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم پژوهشگاه به کار بندید.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

دکترعلی شریف نژاد به سمت سرپرست پژوهشگاه تربیت بدنی و همچنين علوم ورزشی منصوب شد در تاریخ ۱۲ June 1397 | 2:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *