دیدارقائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين مسئولان سفارت چین در تهران – شریف

دیدارقائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين مسئولان سفارت چین در تهران – شریف

به نقل از شریف: دیدارقائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين مسئولان سفارت چین در تهران

دکتر حسین سالارآملی،قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين رئیس قسمت و بخش امورفرهنگی سفارت چین در تهران ، در راستای تقویت همکاری های علمی بین دو کشور دیدار و همچنين گفتگو کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سالار آملی در دیدار دوو شیاوچین، گزارشی از رشد علم و همچنين فناوری در ایران و همچنين جایگاه جهانی دانشگاه‌های ایران وهمچنین آمار دانشجویان ایران بویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی ارائه کرد.
در ادامه این دیدار، قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل ورئیس مرکز همکاری‌های علمی بین المللی وزارت علوم و همچنين رئیس قسمت و بخش امورفرهنگی سفارت چین در تهران در خصوص راهکارهای تقویت همکاری‌های دانشگاهی و همچنين علمی و همچنين تحقیقاتی ایران و همچنين چین در چارچوب تفاهمات اولیه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب مبادلات فرهنگی، هنری و همچنين آموزشی ایران و همچنين چین (۱۹-۲۰۱۶) گفتگو و همچنين بر تنظیم برنامه جذاب و جالب و خوب اجرایی مشترک تاکید کردند.
تبادل استاد و همچنين دانشجو، انجام فرصت‌های مطالعاتی دکتری در چین، حمایت از کرسی‌های زبان فارسی و همچنين چینی و همچنين همکاری کتابخانه ای از موضوعاتی بود که در دیدار قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين رئیس قسمت و بخش امورفرهنگی سفارت چین تهران مورد بحث و همچنين تبادل نظر قرار گرفت.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

دیدارقائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل و همچنين مسئولان سفارت چین در تهران در تاریخ ۱۱ June 1397 | 11:23 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *