سرپرست دانشگاه اردکان منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه اردکان منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه اردکان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، در حکمی، دکتر فاطمه بهجتی اردکانی را به سمت «سرپرست دانشگاه اردکان» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتربهجتی اردکانی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت “سرپرست دانشگاه اردکان” منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر فاطمه بهجتی متولد اردکان و همچنين دارای تحصیلات در مقاطع کارشناسی و همچنين کارشناسی ارشد به ترتیب در رشته های علوم تربیتی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزشی است.
وی دوره دکتری تخصصی خود را در رشته برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی درسی گذرانده و همچنين تا کنون در دانشگاه اردکان در سمت های اجرایی نظیر مدیر تيم روانشناسی، مشاوره و همچنين مطالعات و همچنين معاونت اداری و همچنين مالی فعالیت داشته است.
وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکترعلی نصیری طوسی، رئیس سابق دانشگاه اردکان در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

سرپرست دانشگاه اردکان منصوب شد در تاریخ ۱۳ June 1397 | 5:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *