سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حسین پیری را به سمت « سرپرست دانشگاه بناب» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر پیری آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه بناب منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر حسین پیری، متولد ۱۳۵۸ دانش آموخته کارشناسی ریاضی محض، کارشناسی ارشد و همچنين دکتری آنالیز ریاضی از دانشگاه تبریز است.

وی دانشیار تيم ریاضی دانشگاه بناب است، و همچنين به تا حال راهنمایی ۱۵ پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين دکتری را عهده داشته است و همچنين بیش از ۶۰ مقاله علمی پژوهشی از وی در مجلات معتبر شامل مجلات نمایه شده در Isi به چاپ رسیده و همچنين یا در همایش های علمی ارائه شده است.

دکتر پیری در سالهای ۹۰ تا ۹۴ به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه بناب انتخاب شده و همچنين دبیری علمی و همچنين اجرایی چندین کنفرانس داخلی و همچنين بین المللی را به دست داشته است.

از سوابق اجرایی دکتر پیری می قدرت به مدیریت پژوهش و همچنين فناوری دانشگاه بناب، معاونت اداری و همچنين مالی و همچنين ریاست دبیرخانه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه اشاره کرد.

وی همچنین در هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی، کارگروه بررسی صلاحیت عمومی و همچنين شورای دانشگاه بناب عضویت داشته است.

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر کریم عباسیان سرپرست سابق دانشگاه بناب در طول تصدی مدیریت این دانشگاه قدردانی کرده است.

م.ع ۱۳۶۰/ ر.ب ۱۳۴۵

 

 

سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد در تاریخ ۲۷ June 1397 | 3:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *