سرپرست دانشگاه تبریز منصوب شد – شریف

سرپرست  دانشگاه تبریز منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه تبریز منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر میررضا مجیدی را به سمت « سرپرست دانشگاه تبریز» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مجیدی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه تبریز منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر میررضا مجیدی استاد پایه ۲۸ دانشگاه تبریز است و همچنين از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به ریاست دانشکده شیمی، مدیر تيم شیمی و همچنين مشاور رئیس دانشگاه تبریز و همچنين مدیر اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن استان آذربایجان شرقی اشاره کرد.

به تا حال ۷۰ مقاله علمی توسط دکتر مجیدی در نشریات معتبر علمی بین المللی و همچنين ۱۵۰ مقاله در کنفرانس‌های علمی ارائه شده است.

عضویت در انجمن اسلامی دانشگاه تبریز (در بدو تأسیس)، عضویت در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ولونگونک استرالیا، عضو هیأت مؤسس انجمن اسلامی فارغ التحصیلان دانشگاه‌های استرالیا، عضو هیأت مؤسس انجمن صنفی دانشگاهیان تبریز و همچنين عضویت در هیأت مدیره صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تبریزاز جمله مسئولیت‌های فرهنگی و همچنين اجتماعی نامبرده است.

همچنين و علاوه بر عضویت در انجمن‌های شیمی و همچنين پلیمر ایران، عضویت در هیأت مؤسس انجمن الکترو شیمی ایران، عضویت در انجمن شیمی آمریکا و همچنين به مدت ۴ سال شمسي نماینده شمالغرب کشور در شورای عالی انجمن شیمی ایران شامل فعالیت‌های علمی و همچنين اجتماعی وی است.

وی به مدت دو سال شمسي و همچنين به صورت داوطلبانه در جبهه‌های دفاع مقدس حضور داشته و همچنين ریاست بیمارستان ولی عصر (عج) گیلان غرب را در این دوران به دست داشته اشت.

م.ع ۱۳۶۰

 

 

 

سرپرست دانشگاه تبریز منصوب شد در تاریخ ۱۸ June 1397 | 2:21 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *