سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر محمدرضا شیدائی را به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر محمدرضا شیدائی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت المال و همچنين اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر محمدرضا شیدائی متولد سال شمسي ۱۳۴۵ در شهرستان خوی، دانش آموخته کارشناسی مهندس عمران از دانشگاه تهران و همچنين دانش آموخته مقاطع کارشناسی ارشد و همچنين دکتری مهندسی سازه دانشگاه تبریز است.

وی استاد تمام رشته مهندسی عمران سازه دانشگاه ارومیه است و همچنين به تا حال راهنمایی، مشاوره و همچنين داوری بیش از ۴۰ عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين دکتری را بر عهده داشته و همچنين بیش از ۸۰ عنوان مقاله علمی پژوهشی، ISI و همچنين همایش در مجلات معتبر داخل و همچنين خارج کشور به چاپ رسانده است.

دکتر شیدائی به تا حال عضویت کمیته علمی بیش از ۱۰ همایش ملی و همچنين بین المللی را عهده دار بوده است.

عضویت در انجمن سازه های فضاکار ایران، عضویت در انجمن سازه های فولادی ایران و همچنين نیز عضویت در کمیته آموزش نهاد نظام مهندسی استان آذربایجان غربی از دیگر سوابق وی است.

از سوابق اجرائی دکتر شیدایی می قدرت به معاونت آموزشی و همچنين مدیریت تيم عمران دانشکده فنی دانشگاه ارومیه و همچنين نیز معاونت آموزشی دانشکده معماری، شهرسازی و همچنين هنر دانشگاه ارومیه اشاره کرد. وی عضو هیات ممیزه و همچنين عضو کمیسیون موارد خاص دانشگاه ارومیه بوده است.

 

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر جعفر عبدالهی شریف، رئیس سابق دانشگاه صنعتی ارومیه در زمان تصدی ریاست این دانشگاه قدردانی کرد.

سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب شد در تاریخ ۲۱ June 1397 | 3:22 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *