سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر خسرو سایوند را به سمت « سرپرست دانشگاه ملایر» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر سایوند آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه ملایر منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر خسرو سایوند متولد ۱۳۵۵ در شهرستان ملایر، دانش آموخته دکتری ریاضی کاربردی از دانشگاه علم و همچنين صنعت و همچنين عضو هیات علمی دانشگاه ملایر با مرتبه دانشیاری است.

وی به تا حال راهنمایی ۳۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين ۳ پایان نامه دکتری را عهده داشته است در سمت های دست يار آموزشی، سرپرست حوزه ریاست، مدیر مسائل آموزشی، مدیر تيم و همچنين دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه ملایر مشغول به خدمت بوده است.

توسط دکتر سایوند، همچنين و علاوه بر تالیف ۵ کتاب تخصصی، به تا حال ۵۰ مقاله علمی و همچنين پژوهشی منتشر شده است و همچنين وی به عنوان پژوهشگر برتر در سطح دانشکده و همچنين دانشگاه انتخاب شده است.

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر محمد ملکی رئیس سابق دانشگاه ملایر در زمان تصدی مدیریت این دانشگاه قدردانی کرده است.

م.ع ۱۳۶۰/ ر.ب ۱۳۴۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرپرست دانشگاه ملایر منصوب شد در تاریخ ۲۷ June 1397 | 3:49 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *