سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر علیرضا حسینی را به سمت «سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران)» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر علیرضا حسینی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت المال و همچنين اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر علیرضا حسینی متولد سال شمسي ۱۳۵۴ در شهرستان قوچان، دانش آموخته رشته زبان و همچنين ادبیات عربی از دانشگاه خوارزمی و همچنين استادیار این رشته در دانشگاه کوثر بجنورد و همچنين دانش آموخته دوره کارشناسی ارشد ایران شناسی از دانشگاه شهید بهشتی است.

وی به تا حال راهنمایی، مشاوره و همچنين داوری بیش از ۲۰ پایان نامه کارشناسی ارشد را بر عهده داشته و همچنين بیش از ۴۰ مقاله علمی-پژوهشی، ISI و همچنين همایشی در مجلات معتبر داخل و همچنين خارج کشور به چاپ رسانده است.

دکتر علیرضا حسینی تألیف و همچنين ترجمه ۲ جلد کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

وی به تا حال دبیر علمی و همچنين اجرایی ۷ همایش ملی و همچنين بین المللی بوده و همچنين در سال شمسي ۹۷ به عنوان پژوهشگر فعال و همچنين استاد نمونه آموزشی دانشگاه کوثر برگزیده شده است.

عضویت پیوسته درانجمن ترویج زبان و همچنين ادبیات فارسی ایران، عضویت انجمن ایرانشناسی فرانسه و همچنين همچنین عضو کارگروه ادبیات حوزه بالکان و همچنين اروپای مرکزی از دیگر سوابق وی است.

از سوابق اجرایی دکتر حسینی می‌قدرت به مشاور رئیس دانشگاه کوثر، عضو هیأت رئیسه و همچنين شورای دانشگاه کوثر، نماینده رئیس در هیأت اجرایی کارگروه بررسی صلاحیت علمی جذب اعضای هیأت علمی مشترک دانشگاه کوثر و همچنين مجتمع آموزش عالی اسفراین، رئیس کارگروه نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین مسائل مدیریت و همچنين پشتیبانی دانشگاه، ریاست دانشگاه پیام نور واحد آبعلی، مدیر حوزه ریاست دانشگاه پیام نور استان تهران، نایب رئیس کمیته منابع انسانی نهاد فرهنگ و همچنين ارتباطات اسلامی، دست يار اداری و همچنين مالی دانشگاه پیام نور مرکز شهریار و همچنين مشاور ارشد دانشگاه پیام نور استان قزوین، مدیر تيم رشته زبان و همچنين ادبیات عربی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند اشاره کرد.

وزیر علوم در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر محمدعلی رباط‌جزی، رئیس سابق دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) در زمان تصدی ریاست این دانشگاه قدردانی کرد.

 

سرپرست دانشگاه کوثر (ویژه خواهران) منصوب شد در تاریخ ۲۱ June 1397 | 4:58 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *