سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب شد – شریف

سرپرست  دانشگاه  گنبد کاووس منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر ابوالفضل طهماسبی را به سمت«سرپرست دانشگاه گنبد کاووس»منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر طهماسبی آمده است:

با سلام، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه گنید کاووس منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر ابوالفضل طهماسبی متولد ۱۳۵۴ در شهرستان مشهد مقدس، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی – مرتعداری از دانشگاه تربیت مدرس و همچنين دکتری علوم مرتع از دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی گرگان است.

دکتر طهماسبی استادیار پایه ۲۴ تيم مرتع و همچنين آبخیز داری دانشکده کشاورزی و همچنين منابع طبیعی دانشگاه گنبدکاووس است و همچنين به تا حال راهنمایی و همچنين مشاوره بیش از ۲۰ پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ بیش از ۱۵ مقاله در مجلات معتبر علمی داخلی و همچنين بین المللی، ارائه بیش از ۶۰ مقاله در همایش‌ها و همچنين کنفرانس‌های ملی و همچنين بین المملی و همچنين عضویت در انجمن علمی مرتبط با رشته تحصیل خود از سوابق علمی و همچنين پژوهشی وی است.

از سوابق اجرایی و همچنين مدیریتی دکتر طهماسبی می‌قدرت به مدیریت واحد کتابخانه و همچنين اینترنت دانشگاه گنبد کاووس و همچنين مدیریت مسائل آموزشی و همچنين عضویت در کمیسیون موارد خاص این دانشگاه، مدیریت مسائل آموزشی، پژوهشی و همچنين سرپرستی دانشگاه علمی کاربردی گرگان، مدیریت مسائل داخلی نشریه علمی و همچنين پژوهشی حفاظت زیست بوم گیاهان، کارشناس رسمی دادگستری در رشته کشاورزی و همچنين منابع طبیعی و همچنين عضو فعال نخبگان و همچنين سرآمدان شاهد و همچنين ایثارگر استان گلستان اشاره کرد.

م.ع ۱۳۶۰/ ع.ع ۵۷

سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب شد در تاریخ ۱۸ June 1397 | 3:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *