سرپرست مجتمع آموزش عالی زرند منصوب شد – شریف

سرپرست  مجتمع آموزش عالی زرند منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست مجتمع آموزش عالی زرند منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر علی الهی را به سمت« سرپرست مجتمع آموزش عالی زرند» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر الهی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی زرند منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.

بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين جلب همکاری دانشگاهیان، خیّرین و همچنين صاحبنظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.

دکتر الهی دانش آموخته دانشگاه شهید باهنر کرمان در رشته زمین شناسی و همچنين استادیار پایه ۳۳ مجتمع آموزش عالی زرند است.

از سوابق اجرایی دکتر الهی می‌قدرت به ۱۲ سال شمسي ریاست در قسمت و بخش معدن و همچنين معاونت اداری و همچنين مالی مجتمع آموزش عالی زرند اشاره کرد.

وی به تا حال همچنين و علاوه بر راه اندازی ۴ واحد آزمایشگاه تخصصی، ۲۵ مقاله علمی در کنفرانس‌های علمی ارائه کرده و همچنين راهنمایی ۱۵ پایان نامه کارشناسی ارشد را به دست داشته است.

همکاری نظام مهندسی معدن، عضویت در هیأت مدیره نظام مهندسی معدن استان کرمان به عنوان عضو علی البدل و همچنين تدوین ۱۵ طرح اکتشاف و همچنين نقل از پایان اکتشاف شامل فعالیت‌های دکتر الهی در کرمان است.

م.ع ۱۳۶۰

 

 

سرپرست مجتمع آموزش عالی زرند منصوب شد در تاریخ ۱۸ June 1397 | 2:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *