ضرورت بهره بري و استفاده از منابع دانشگاهی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه – شریف

ضرورت بهره بري و استفاده از منابع دانشگاهی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه – شریف

به نقل از شریف: ضرورت بهره بري و استفاده از منابع دانشگاهی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری بر ضرورت بهره بري و استفاده از منابع و همچنين سرويس ها و خدمات آموزشی و همچنين پژوهشی و همچنين کمک به دست اندرکاران برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه تاکید کرد و همچنين گفت: دانشگاه‌ها باید در تولید کالای با کیفیت ایرانی و همچنين کیفی سازی آن هم و همچنين تامین قطعات مورد نیازبه قسمت و بخش صنعت کمک کنند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالرضا باقری صبح امروز در آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس سابق و همچنين سرپرست دانشگاه تبریز، یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های دانشگاه در کنار توسعه علمی‌، ارتقای کیفیت و همچنين تربیت نیروی متخصص را پاسخگویی به نیازهای جامعه دانست و همچنين اظهار داشت: نقش دانشگاه‌ها باید در کمک به دستگاه‌های اجرایی در شرایط تحریم پررنگ باشد، همچون دوران دفاع مقدس که دانشگاه‌ها در تامین نیازهای واحدهای دفاعی و همچنين نظامی، کمک بسیاری کردند.
وی با بیان اینکه وارد شرایط جدیدی شده‌ایم و همچنين مدیریت دانشگاه نیز در این شرایط، سخت‌تر خواهد بود، بر نقش دانشگاه‌ها در مبارزه با تحریم، تاکید کرد و همچنين گفت: دانشگاه در ایجاد اعتماد و همچنين امید به آینده در گذر از معظلات و مسائل و مشکلات پیش رو نقش مهمی دارد.
دکتر باقری افزود: به نظر می‌رسد مسئولیت در دانشگاه، به دلیل ماهیت ماموریت و همچنين ترکیب نیروی انسانی دانشگاه یکی از حساس‌ترین و همچنين سخت‌ترین مشاغل بوده و همچنين این امر در دانشگاه تبریز نیز به دلیل وجود ۷۰۰ فرد يا شخص هیات علمی تاثیرگذار و همچنين صاحب فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين بیش از ۲۰ هزار دانشجو صدق می‌کند.
وی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: از تمامی استادان و همچنين مسئولان دانشگاه تبریز به دلیل کمک به ارتقای دانشگاه و همچنين جایگاه علمی کشور در سطح بین المللی، قدردانی کرده و همچنين امیدواریم این دانشگاه همچنان با سبقه علمی خوب بیش از قبل در کشور افتخار آفرین باشد.
قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و همچنين فناوری در پایان، متذکر شد: در صورتي که دانشگاه منشا همه تحولات هست، انتظار می‌رود این تحولات توسط رئیس دانشگاه دنبال مي شود.
در این مراسم دکتر میر رضا مجیدی به عنوان سرپرست دانشگاه تبریز معرفی و همچنين از زحمات دکتر محمدرضا پورمحمدی رئیس سابق این دانشگاه قدردانی شد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

ضرورت بهره بري و استفاده از منابع دانشگاهی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه در تاریخ ۲۶ June 1397 | 4:23 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *