فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد – شریف

فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

در سفر وزیر علوم، تحقیات و همچنين فناوری به استان سمنان که به مناست هفته حکومت انجام شد، فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح و همچنين به بهره برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد مهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود در آیین افتتاح این سالن ورزشی گفت: فاز اول این مجموعه دو هزار و همچنين ۶۰۰ متر مربع است که برای تکمیل آن هم ۴۳ میلیارد و همچنين ۶۸۳ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بابیان اینکه کل اعتبار هزینه شده برای پروژه ۵۳ میلیارد و همچنين ۱۰۵ میلیون ریال است، افزود: برای تکمیل فاز دوم این پروژه، اعتباری معادل ۲۲ میلیارد و همچنين ۵۰۰ میلیون ریال مورد نیاز است.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود بابیان اینکه کل اعتبار هزینه شده از منابع اختصاصی این دانشگاه بوده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه این دانشگاه دارای دانشکده تربیت‌بدنی است و همچنين در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و همچنين کارشناسی پذیرش می‌کند و همچنين بالغ‌بر ۳۰۰ دانشجو دارد لذا این مهم می‌طلبد تا سالن‌های ورزشی این دانشگاه تکمیل مي شود.

دکتر فاتح در ادامه تصریح کرد: انتظار می‌رود اعتبار مورد نیاز این پروژه تامین مي شود تا در سال شمسي آینده شاهد تکمیل و همچنين بهره‌برداری آن هم باشیم.

وی افزود: دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه صنعتی شاهرود قدمتی ۲۴ ساله دارد که در حال حاضر ۳۰ هزار متر مربع فضای ورزشی دانشگاه را به خود اختصاص داده است که انتظار می‌رود با افتتاح این مجموعه بتوانیم سهم ورزش و همچنين نشاط اجتماعی را در دانشگاه بیش از پیش ارتقا دهیم.

م.ع ۱۳۶۰

 

فاز نخست سالن ورزشی آزادی دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد در تاریخ ۶ June 1397 | 1:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *