نشست دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين شورای صنفی کارکنان دانشگاه سمنان برگزار شد – شریف

نشست دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين شورای صنفی کارکنان دانشگاه سمنان برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: نشست دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين شورای صنفی کارکنان دانشگاه سمنان برگزار شد

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم در جلسه اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان دانشگاه سمنان گفت: این معاونت برای بهبود شرایط استخدامی و همچنين رفاهی دانشگاهیان برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی می کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد‌تقی نظرپور که به همراه وزیر علوم و همچنين به مناسبت هفته حکومت به استان سمنان سفر کرده است؛ در جمع نماینده اعضای هیات علمی و همچنين شورای صنفی کارکنان دانشگاه سمنان گفت: حمایت از دانشگاهیان و همچنين حل معظلات و مسائل و مشکلات رفاهی و همچنين معیشتی آنها در سرلوحه برنامه جذاب و جالب و خوب ها قرار دارد.

در ادامه این نشست تعدادی از اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان دانشگاه سمنان نظرات خود را بیان کردند و همچنين دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از نزدیک در جریان معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی، رفاهی و همچنين استخدامی اعضای هیات علمی و همچنين کارکنان این دانشگاه قرار گرفت.

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم اظهار امیدواری کرد: این وزارت بتواند با کمک و همچنين همفکری مسئولان دانشگاه سمنان معظلات و مسائل و مشکلات بیان شده در نشست را مرتفع کند.

م.ع ۱۳۶۰

نشست دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين شورای صنفی کارکنان دانشگاه سمنان برگزار شد در تاریخ ۶ June 1397 | 2:51 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *