نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و همچنين صنعت برگزار می مي شود – شریف

نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و همچنين صنعت برگزار می مي شود – شریف

به نقل از شریف: نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و همچنين صنعت برگزار می مي شود

در آستانه آغاز سال شمسي تحصیلی دانشگاه ها،‌ نشست روسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و همچنين پارک های علم و همچنين فناوری سراسر کشور روز دوشنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، دست يار اول رییس جمهوری، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين تعدادی از مسئولان در دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران برگزار می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست یک روزه، دست يار اول رئیس جمهوری سخنرانی مي کند و همچنين بعد از آن هم، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به تبیین شرایط آموزش عالی کشور در آغاز سال شمسي تحصیلی جدید می‌پردازد.
در ادامه این نشست، دکتر مسعود برومند، دست يار پژوهش و همچنين فناوری و همچنين دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، دست يار آموزشی وزارت علوم نقل از خود را در خصوص وضعیت اشتغال زایی دانش آموختگان و همچنين تجربه و مهارت بالا افزایی دانشجویان دانشگاه‌ها ارائه خواهند کرد و همچنين رؤسای دانشگاه‌های کشور نیز نظرها و همچنين دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل و همچنين موضوعات مهم آموزش عالی در آستانه سال شمسي جدید تحصیلی بیان می‌کنند.
برگزاری نشست تخصصی “شرایط دانشجویی و همچنين فرهنگی دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی کشور با حضور دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان و همچنين ارائه نقل از توسط دکتر نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم از دیگر قسمت و بخش‌های اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی و همچنين فناوری کشور است.
در قسمت و بخش پایانی این نشست نیز جمع بندی مباحث طرح شده در دو نویت صبح و همچنين بعد از ظهر نشست رؤسای دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم برگزار می‌مي شود.
م.ع ۱۳۶۰/ ع.ع ۱۳۵۷

نشست روسای دانشگاه های کشور روز دوشنبه در دانشگاه علم و همچنين صنعت برگزار می مي شود در تاریخ ۱۸ June 1397 | 9:17 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *