نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در تخصیص اعتبارات تصويب شده و مصوب قانون بودجه به دانشگاه ها توجه ویژه دارد – شریف

نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در تخصیص اعتبارات تصويب شده و مصوب قانون بودجه به دانشگاه ها توجه ویژه دارد – شریف

به نقل از شریف: نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در تخصیص اعتبارات تصويب شده و مصوب قانون بودجه به دانشگاه ها توجه ویژه دارد

رئیس دفتر مسائل آموزش عالی، تحقیقات و همچنين فناوری نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه گفت: این نهاد در تخصیص اعتبارات تصويب شده و مصوب قانون بودجه به دانشگاه ها توجه ویژه دارد و همچنين سعی می کند به نسبت تحقق درآمدهای تصويب شده و مصوب قانون قانون بودجه، میزان تخصیص اعتبارات دانشگاه ها را افزایش دهد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا گرایی نژاد در شصت و همچنين دومین گردهمایی معاونان دانشجویی و همچنين فرهنگی دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی اظهار داشت: مبنای عمل نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در خصوص دانشگاه های کشور «سند راهبردی آموزش عالی» است که با همکاری وزارت علوم تدوین شده است و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی برای دانشگاه ها در نهایت تعامل و همچنين ارتباط وزارت علوم و همچنين نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه صورت می گیرد.
وی اظهار داشت: جهت گیری نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در زمینه سرويس ها و خدمات رفاهی دانشجویان، هدفمند کردن یارانه تغذیه و همچنين اسکان دانشجویی و همچنين حرکت به سوی اعطای تسهیلات است و همچنين در زمینه فرهنگی نیز هدف ما ارتقای ارتباط فرهنگی دانشگاه ها با جامعه است.
رئیس دفتر مسائل آموزش عالی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه تاکید کرد: دانشگاه ها به عنوان یک تيم مرجع باید جایگاه بالایی در ذهنیت جامعه داشته باشند که این هدف نیازمند عمومی کردن علم و همچنين افزایش نقش دانشگاه در حل معظلات و مسائل و مشکلات جامعه است.
وی گفت: ضرورت دارد معاونان فرهنگی دانشگاه ها حیطه فعالیت خودرا به داخل دانشگاه محدود نکرده و همچنين با کلیت جامعه پیرامون خود ارتباط برقرار کنند.
دکتر گرایی نژاد تصریح کرد: در صورتي که دانشگاه ها برنامه جذاب و جالب و خوب مشخصی برای تقویت ارتباط با جامعه دارند نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه از آن هم حمایت مالی می کند.
وی به برنامه جذاب و جالب و خوب «گوشه های فاخر» در دانشگاه ها اشاره کرد و همچنين گفت: براساس این طرح نمادها، تندیس ها، سردیس ها و همچنين یادمان هایی از شخصیت های علمی برجسته، دانشمندان و همچنين مشاهیر هر منطقه در دانشگاه ها ایجاد می مي شود و همچنين معاونان فرهنگی دانشگاه ها می توانند با همکاری دفاتر عمرانی این طرح را اجرا و همچنين از حمایت نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه بهره مند شوند.
رئیس دفتر مسائل آموزش عالی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه با تاکید بر برنامه جذاب و جالب و خوب محوری به جای هزینه محوری در تدوین بودجه پیشنهادی دانشگاه ها گفت: توجه به سلامت روان دانشجویان می تواند به عنوان یک برنامه جذاب و جالب و خوب از سوی وزارت علوم به نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه پیشنهاد مي شود زيرا و به درستي که تحقیقات و همچنين پژوهش های آن هم انجام شده و همچنين ابعاد آن هم روشن است.
وی در پایان با اشاره به تشکیل یک کارگروه تخصصی در دفتر مسائل آموزش عالی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه برای تدوین بودجه دانشگاه ها گفت: دانشگاه هادر فرصت موجود پیشنهادات خودرا برای بودجه سال شمسي ۱۳۹۸ در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب های عملیاتی و همچنين با همکاری وزارت علوم به نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه ارائه کنند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در تخصیص اعتبارات تصويب شده و مصوب قانون بودجه به دانشگاه ها توجه ویژه دارد در تاریخ ۱۳ June 1397 | 5:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *