نهاد سنجش آموزش کشور از سوی رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد – شریف

نهاد سنجش آموزش کشور از سوی رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد – شریف

به نقل از شریف: نهاد سنجش آموزش کشور از سوی رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد

در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی که صبح امروز (شنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری در سالن اجلاس سران برگزار شد، نهاد سنجش آموزش کشور، در قسمت و بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارت خانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و همچنين اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایسنا، در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته حکومت برگزار شد، از ۱۴ دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.
نهاد سنجش آموزش کشور، شرکت توانیر٬ نهاد توسعه و همچنين نوسازی معادن و همچنين صنایع معدنی (ایمیدرو) در قسمت و بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارت خانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و همچنين اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و همچنين آرش کردی، ابراهیم خدایی و همچنين مهدی کرباسیان روسای این دستگاه‌ها با دریافت تندیس و همچنين لوح تقدیر از دکتر روحانی مورد تقدیر قرار گرفتند.
در قسمت و بخش ملی و همچنين در مجموع شاخص‌های عمومی و همچنين اختصاصی نیز وزارت خانه‌های دفاع و همچنين پشتیبانی نیروهای مسلح، فناوری و همچنين ارتباطات و همچنين اطلاعات و همچنين نیرو به عنوان دستگاه منتخب، انتخاب شدند که سردار قاسم تقی‌زاده جانشین وزیر دفاع و همچنين وزرای ارتباطات و همچنين نیرو به نمایندگی از این وزارت‌منزل و خانه‌ها از سوی رئیس جمهوری مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بعد شاخص‌های عمومی، دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری و همچنين محمد حاج رسولی‌ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب نیز به نمایندگی از دستگاه‌های متبوع خود در مراسم امروز مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین وزیر آموزش و همچنين پرورش و همچنين رئیس نهاد مسائل اراضی کشور در قسمت و بخش شاخص‌های اختصاصی به عنوان نمایندگان دستگاه‌های برگزیده از رئیس‌جمهوری لوح تقدیر و همچنين تندیس دریافت کردند.
دکتر محمد جواد ظریف، وزیر مسائل خارجه و همچنين دکتر علی اکبر صالحی رئیس نهاد انرژی اتمی نیز در قسمت و بخش اصلاح ساختار سازمانی مورد تقدیر رئیس جمهوری قرار گرفتند.
روسای نهاد میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنين گردشگری و همچنين نهاد بنادر و همچنين دریانوردی نیز در قسمت و بخش توسعه حکومت الکترونیک از سوی رئیس جمهوری تقدیر شدند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

نهاد سنجش آموزش کشور از سوی رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد در تاریخ ۱۷ June 1397 | 1:47 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *