وزیرعلوم وارد استان سمنان شد – شریف

وزیرعلوم وارد استان سمنان شد – شریف

به نقل از شریف: وزیرعلوم وارد استان سمنان شد

همزمان با چهارمین روز هفته حکومت دکتر منصور غلامی ،وزیر علوم ،تحقیقات و همچنين فناوری وارد استان سمنان شد و همچنين مورد استقبال دست يار سیاسی امنیتی استانداری سمنان، رئیس دانشگاه و همچنين رئیس پارک علم و همچنين فناوری سمنان وجمعی از مقامات محلی این استان قرار گرفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این سفر دکتر غلامی همچنين و علاوه بر افتتاح پروژهای عمرانی دانشگاه سمنان در شورای این دانشگاه نیز شرکت می کند.

بازدید از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف پارک علم و همچنين فناوری سمنان، رونمایی از طرح های جدید این پارک و همچنين تجلیل از خانواده شهدا و همچنين ایثارگران از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های وزیر علوم در این سفر است.

دکتر غلامی در بدو وارد شدن به شهرستان سمنان با حضور در گلزار شهدای دانشگاه سمنان با خواندن و قرائت فاتحه و همچنين نثار تاج گل از مقام والای این شهیدان تجلیل کرد.

برنامه جذاب و جالب و خوب بعدی وزیر علوم در سفربه سمنان، افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه های دامغان و همچنين صنعتی شاهرود و همچنين نشست با اعضای شورای دانشگاه و همچنين اعضای هیئت علمی این دانشگاه ها است.

در این سفر دکتر محمد تقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، دکترجمشید اسماعیلی، مدیرکل نظارت برطرح های عمرانی و همچنين مهندس ذوالفقاریزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، وزیر علوم را همراهی می کنند.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

وزیرعلوم وارد استان سمنان شد در تاریخ ۵ June 1397 | 9:42 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *