وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌های خراسان رضوی و همچنين شمالی سفر می‌کند – شریف

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌های خراسان رضوی و همچنين شمالی سفر می‌کند – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌های خراسان رضوی و همچنين شمالی سفر می‌کند

همزمان با هفته حکومت، دکتر منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری، ۸ و همچنين ۹ شهریورماه سال شمسي جاری، به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی استان‌های خراسان رضوی و همچنين شمالی، بازدید از مراکز آموزش عالی و همچنين دیدار با دانشگاهیان به این استان ها سفر می‌کند.

ه نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این سفر از دانشگاه های صنعتی قوچان و همچنين بجنورد، مجتمع آموزش عالی شیروان و همچنين مجتمع فنی و همچنين مهندسی اسفراین بازدید و همچنين پروژ‌ه‌های عمرانی آماده بهره‌برداری دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی این دو استان را افتتاح می‌کند.
بهره برداری از دانشکده فنی و همچنين مهندسی دانشگاه صنعتی قوچان و همچنين نیز افتتاح مسجد الرضا (ع) و همچنين پروژه جمع آوری آب های سطحی دانشگاه بجنورد شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های سفر دکتر غلامی به دو استان خراسان رضوی و همچنين شمالی است.
برگزاری نشست های جداگانه با شورای دانشگاه های قوچان و همچنين بجنورد و همچنين رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی استان خراسان شمالی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به استان های خراسان رضوی و همچنين شمالی به شمار می رود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌های خراسان رضوی و همچنين شمالی سفر می‌کند در تاریخ ۷ June 1397 | 11:41 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *