وزیر علوم وارد کاشان شد – شریف

وزیر علوم وارد کاشان شد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم وارد کاشان شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری وارد شهرستان کاشان شد و همچنين مورد استقبال دست يار استاندار و همچنين فرماندار ویژه کاشان،نماینده شهروندان و مردم شهر نطنز در مجلس شورای اسلامی، رئیس و همچنين معاونان دانشگاه کاشان وجمعی از مسئولان این شهرستان قرار گرفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی به نقل از دانشگاه تهران، دکتر غلامی به منظور افتتاح و همچنين آغاز عملیات اجرایی چندین طرح صنعتی، پژوهشی و همچنين رفاهی به دانشگاه کاشان سفر کرده است.
بهره برداری از دستگاه تصفیه پسماند گلاب، افتتاح آزمایشگاه همکار استاندارد و همچنين افتتاح مؤسسه مطالعات پیشرفته سعیدی (سیاس) از برنامه جذاب و جالب و خوب های وزیر علوم در پژوهشکده اسانس های طبیعی دانشگاه کاشان است.
همچنین با حضور وزیر علوم خوابگاه دانشجویی خیر ارجمند امیرحسین ترکیان و همچنين مرکز آموزش و همچنين تحقیقات زالو افتتاح و همچنين مورد بهره برداری قرار می گیرد.
در سفر وزیر علوم به دانشگاه کاشان همچنین عملیات اجرایی احداث پردیس پارک غیاث الدین جمشید کاشانی نیز آغاز می مي شود.
حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه کاشان، بازدید از ساختمان موقت پارک علم و همچنين فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و همچنين جلسه مشترک با خیرین، اعضای شورا و همچنين مدیران دانشگاه کاشان از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های سفر وزیر علوم به دانشگاه کاشان است.
در این سفر وزیر علوم را دکتر محمد تقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع و همچنين دکتر علیرضا عبدالهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم همراهی می کنند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

وزیر علوم وارد کاشان شد در تاریخ ۱۲ June 1397 | 4:37 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *