پروژه های عمرانی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید – شریف

پروژه های عمرانی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: پروژه های عمرانی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید

همزمان با چهارمین روز از هفته بزرگداشت حکومت ، با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ، سه پروژه عمرانی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید و همچنين کلنگ احداث دو پروژه نیز در این دانشگاه به زمین زده شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی که برای بازدید از دانشگاههای سمنان به این استان سفر کرده است روز دوشنبه با حضور در دانشگاه سمنان، سه پروژه عمرانی شامل ساختمان دانشکده ریاضی، ساختمان دانشکده مهندسی عمران و همچنين همچنین ساختمان کتابخانه مرکزی و همچنين مرکزاسناد این دانشگاه را افتتاح کرد.

بر اساس این نقل از، کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان با زیربنایی به مساحت چهار هزار و همچنين ۸۳۰ متر مربع احداث شده و همچنين شامل ۱۴ اتاق اداری، یک سالن مطالعه برادران، یک سالن مطالعه خواهران، یک سایت کامپیوتر و همچنين یک سالن همایش است.

همچنین فاز اول ساخت دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان در مساحت ۱۰ هزار متر مربع زیربنا احداث شده است و همچنين دارای چهار بلوک مجزا است که در آیین امروز، بلوکهای آموزشی و همچنين اداری آن هم شامل ۱۷ کلاس درس، پنج آزمایشگاه، چهار سالن مطالعه و همچنين دو اتاق دفاع از پایان نامه های تحصیلی به بهره برداری رسید که برای بهره برداری از فاز اول این دانشکده تا کنون حدود ۱۵۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

ساختمان دانشکده ریاضی، آمار و همچنين علوم کامپیوتر دانشگاه سمنان نیز که امروز توسط وزیر علوم افتتاح شد؛ در زیر بنایی به مساحت سه هزار و همچنين ۸۲ متر مربع احداث شده است و همچنين دارای شش کلاس درس، دو سایت کامپیوتر، ۳۷ اتاق استادان و همچنين ۱۴ اتاق اداری است که برای احداث این دانشکده نیز به تا حال حدود ۵/۴۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

بر اساس این نقل از، کلنگ احداث پروژه های کارگاه فناوری خیرساز در محل پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه سمنان و همچنين احداث سرای دانشجویی خیرساز با مشارکت صندوق رفاه دانشجویان با حضور وزیر علوم به زمین زده شد.

، نشست با روسای واحدهای فناور، شرکت درشورای دانشگاه وهئیت ممیزه، دیدار با خانواده شهید پازوکی ونیز افتتاح نمایشگاه دستاوردهای فناوری واحد های مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه سمنان از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های وزیر علوم، تحقیقات وفناوری در بازدید از دانشگاه سمنان است.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

 

 

 

پروژه های عمرانی دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید در تاریخ ۵ June 1397 | 2:14 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *