پژوهش‌های تقاضا محور و همچنين حلال معظلات و مسائل و مشکلات کشور، رویکرد اصلی وزارت علوم است – شریف

پژوهش‌های تقاضا محور و همچنين حلال معظلات و مسائل و مشکلات کشور، رویکرد اصلی وزارت علوم است – شریف

به نقل از شریف: پژوهش‌های تقاضا محور و همچنين حلال معظلات و مسائل و مشکلات کشور، رویکرد اصلی وزارت علوم است

دکتر مهدی کشمیری قائم مقام دست يار پژوهشی و همچنين فناوری وزیر علوم، در مسائل فناوری و همچنين سرپرست دفتر سیاست گذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری گفت: پژوهش‌های تقاضا محور و همچنين حلال معظلات و مسائل و مشکلات کشور، رویکرد اصلی وزارت علوم است که این، متغاير و متفاوت با آنچه که امروز کشور آن هم را در حوزه آموزشی تجربه می‌کند، هست و همچنين باید به سمتی برویم که این پژوهش‌ها پاسخگوی نیازها باشد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی، دکتر کشمیری در بازدید از پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی با دکتر محمدتقی صالحی رئیس این پژوهشگاه، معاونان و همچنين روسای پژوهشکده‌ها دیدار و همچنين گفت‌وگو کرد.
وی با اشاره به اینکه سرمایه‌های گرانقدری در پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی وجود دارد که می‌توانیم جهش‌های بسیار خوبی را در آن هم شاهد باشیم افزود: زیرساخت‌های این پژوهشگاه به جهت امکانات و همچنين تجهیزات و همچنين نیز فضا و همچنين کاربرد، بسیار خوب، آماده و همچنين مهیا است تا بهترین بهره بري و استفاده از آن هم مي شود و همچنين می‌بایست قدر آن هم را بدانیم.
سرپرست دفتر سیاستگذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مسائل فناوری تصریح کرد: در این راستا در صورتي که عزم جمعی مجموعه همراه باشد تا به سمت تغییر رویکرد و همچنين ماموریت جدی برویم، نگاه اول به داخل خود مجموعه است و همچنين می‌توانیم به روش جدی‌تر از آن هم دفاع کرده و همچنين ارتباط برقرار کنیم.
دکتر کشمیری از ثروت‌آفرینی و همچنين ارزش‌آفرینی به عنوان معیار اصلی پژوهشگاه یاد کرد و همچنين خواستار اهتمام ویژه در این خصوص شد.
قائم مقام دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم ضمن آشنایی با زیر ساخت‌ها و همچنين عملکرد پژوهشی و همچنين هچنین آگاهی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جاری پژوهشگاه، از آزمایشگاه‌ها، مرکز رشد، ساختمان سبز و همچنين نمایشگاه دائمی تجهیزات و همچنين دستاوردهای پژوهشی و همچنين فناوری این پژوهشگاه بازدید کرد.
در این بازدید همچنین گزارشی درخصوص فعالیت‌های پژوهشکده‌ها، نظام نوآوری و همچنين پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان، پروژه‌های کلان در دست اجرا، فعالیت‌های حوزه بین‌الملل، تجهیزات آزمایشگاهی، گسترش فعالیت‌های مرکز رشد و همچنين نیز اهداف و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شرکت پیشتازان مواد و همچنين انرژی نوین، توسط مسئولان پژوهشگاه مواد و همچنين انرژی ارائه شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

پژوهش‌های تقاضا محور و همچنين حلال معظلات و مسائل و مشکلات کشور، رویکرد اصلی وزارت علوم است در تاریخ ۲۷ June 1397 | 6:16 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *