پیشنهادات رییس دانشگاه علم و همچنين صنعت برای پیوند بیشتر حکومت و همچنين دانشگاه – شریف

پیشنهادات رییس دانشگاه علم و همچنين صنعت برای پیوند بیشتر حکومت و همچنين دانشگاه – شریف

به نقل از شریف: پیشنهادات رییس دانشگاه علم و همچنين صنعت برای پیوند بیشتر حکومت و همچنين دانشگاه

رییس دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران در آیین آغاز نشست روسای دانشگاه های کشور که هم اکنون با حضور دست يار اول رییس جمهوری در این دانشگاه در حال برگزاری است ظرفیت ها و همچنين پیش نیازهای پیوند حکومت و همچنين دانشگاه را تشریح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جبار علی ذاکری، تعریف سازو کار مشخص و همچنين ساماندهی ارتباط دانشگاه و همچنين حکومت را یک ضرورت دانست که می‌تواند از طریق تأسیس دفتری در حکومت پیگری مي شود.

وی تاکید کرد: همچنين و علاوه بر حکومت، باید زمینه ارتباط دانشگاه با سایر نهادها مانند مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنين سایر دستگاه‌های اجرایی فراهم مي شود.

رئیس دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران اظهار داشت: دانشگاه‌ها آمادگی دارند به حکومت برای برون رفت از شرایط امروز کمک کنند و همچنين به تولید و همچنين کارآفرینی در کشور مساعدت کنند.

دکتر ذاکری گفت: ازدولت انتظار داریم اختیارات کم شده وزارت علوم را به این وزارت برگردانند.

وی افزود: دانشگاه‌ها انتظار دارند حکومت زمینه حضور دانشگاه‌ها را در قراردادهای بین المللی که شامل انتقال فناوری است، فراهم کند و همچنين یکی از دانشگاه‌های کشور ما و همچنين یکی از دانشگاه‌های کشور خارجی در قرارداد مشارکت داشته باشند.

وی از حکومت خواست تا از ارتقای پنج دانشگاه کشور به رده ۲۰۰ جایگاه برتر دنیا حمایت کند.

پیشنهادات رییس دانشگاه علم و همچنين صنعت برای پیوند بیشتر حکومت و همچنين دانشگاه در تاریخ ۱۹ June 1397 | 12:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *