از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد – شریف

از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد – شریف

به نقل از شریف: از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد

با حضوردکتر سورنا ستاری، دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهوری و همچنين حجه الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و همچنين تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، از دستگاه چاپگر سه بعدی طراحی و همچنين ساخته شده در مرکز آموزش عالی محلات رونمایی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز آموزش عالی محلات، در این برنامه جذاب و جالب و خوب دکتر ستاری پس ازبازدید از تجهیزات کارگاهی و همچنين آزمایشگاهی مرکز آموزش عالی محلات اظهار داشت: جهت استقرار آزمایشگاه های تحقیقاتی سنگ قسمت و بخش خصوصی شهرستان محلات در مرکز تحقیقات و همچنين فرآوری سنگ های معدنی این مرکز دانشگاهی همکاری خواهیم کرد.
وی در ادامه درخصوص خرید تجهیزات مورد نیاز این مرکزگفت: تجهیزاتی را که در منطقه مورد مشابهی را ندارند می قدرت از نمایشگاه تجهیزات و همچنين مواد آزمایشگاهی ساخت ایران تهیه کرد.
حجه الاسلام علیرضا سلیمی ضمن تاکید بر مشارکت با قسمت و بخش خصوصی گفت: وجود این مرکز دانشگاهی در شهرستان محلات نعمت بزرگی است، زیرا می تواند برطرف کننده معظلات و مسائل و مشکلات صنایع شهرستان و همچنين منطقه باشد.
دکتر حسن خلیلی رئیس مرکز آموزش عالی محلات نیز با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد این مرکز گفت: با توجه به پتانسیل صنایع و همچنين خیرین شهرستان، امیدواریم با مشارکت با قسمت و بخش خصوصی امکانات و همچنين تجهیزاتی را تهیه کنیم که به کمک آنها بتوانیم معظلات و مسائل و مشکلات صنایع منطقه را برطرف کنیم.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

از دستگاه چاپگر سه بعدی ساخت مرکز آموزش عالی محلات رو نمایی شد در تاریخ ۲۸ July 1397 | 3:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *