امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است – شریف

امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است – شریف

به نقل از شریف: امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است

حجت‌الاسلام و همچنين المسلمین دکتر رستمی با بیان اینکه “همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند در فرصت علمی عرصه را تنگ کنند”، اظهار داشت: امروزه مسئولیت و همچنين تولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز ارتباطات و همچنين اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام و همچنين المسلمین دکتر رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آئین استقبال از ورودی‌های جدید سال شمسي تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه صنعتی شریف که با حضور جمعی از مسئولین و همچنين خانواده‌های دانشجویان جدیدالورود برگزار شد، به فعالیت‌های دانشگاه در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف علمی، فرهنگی و همچنين مذهبی اشاره کرد و همچنين اظهار داشت: دانشگاه صنعتی شریف همچنين و علاوه بر موفقیت در عرصه‌های علمی در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف شامل هیأت‌های دانشجویی، دفاع مقدس و همچنين علم و همچنين فناوری حضور دارد.
وی با اشاره به اینکه همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند تا عرصه را بر فرصت‌های علمی تنگ کنند، تاکید کرد: در حال حاضر مسئولیت و همچنين تولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است و همچنين دانشجویان باید مدیران آینده و همچنين کسانی باشند که گره از مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات روز جامعه باز می‌کنند.
وی در پایان به نقل از مقام معظم رهبری گفت: «تو برهان‌های من نزد مسئولین کشورید، شمایید که به انسان‌های ناامید ثابت می‌کنید که ناامیدی غلط است. در مسیر صنعت به‌دنبال راه‌های میانبر برای حل مسائل کشور باشیم.»
ز.ح ۷۴/ ع.ع ۵۷

امروزه مسئولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است در تاریخ ۴ July 1397 | 2:44 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *