با علم و همچنين آگاهی می توانیم بر جنگ اقتصادی غلبه کنیم – شریف

با علم و همچنين آگاهی می توانیم بر جنگ اقتصادی غلبه کنیم – شریف

به نقل از شریف: با علم و همچنين آگاهی می توانیم بر جنگ اقتصادی غلبه کنیم

مدیرکل دفتر آموزش های غیردولتی وزارت علوم با تاکید بر ضرورت باور دانشگاهها توسط حکومت گفت: با علم و همچنين آگاهی می توانیم بر جنگ اقتصادی غلبه کنیم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فرزانه شمیرانی که در آیین بازگشایی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و همچنين فناوری و همچنين به نمایندگی از اعضای هیات علمی دانشگاهها مطالبات دانشگاهیان از حکومت را مطرح می کرد؛ افزود: در بین اعضای هیات علمی، برخی فعالیت های پژوهشی برای حل معظلات و مسائل و مشکلات تحریم آغاز شده است و همچنين در صورت حمایت حکومت دانشگاهیان می توانند در قالب طرح های کلان یا کوچک پژوهشی به حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور کمک کنند.

وی گفت: امیدوارم آیندگان در خصوص مدیریت شرایط امروز کشور و همچنين جنگ اقتصادی قضاوت مثبتی داشته باشند که در راستای تحقق این هدف، جلب مشارکت دانشگاهیان برای حل معظلات و مسائل و مشکلات ضروری است.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: برای عملیاتی شدن مشارکت دانشگاهیان در حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور و همچنين انجام پژوهش به برخی زیرساخت ها مانند آزمایشگاهها و همچنين منابع ارزی نیاز است که حکومت تقاضا داریم این امکانات را در اختیار دانشگاهیان قرار دهد.

مدیرکل دفتر آموزش های غیردولتی وزارت علوم با اشاره به اینکه ۴۰ قسمت و بخش از ظرفیت مقطع دکتری به بانوان اختصاص دارد گفت: ۱۶ الی ۱۸ قسمت و بخش اعضای هیات علمی را بانوان تشکیل می دهند و همچنين در عرصه های مدیریتی و همچنين اجرایی به بانوان توجه کافی نمی مي شود.

وی با اشاره به پراکندگی ظرفیت های متنوع و گوناگون و مختلف کشور گفت: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است این ظرفیت ها در همه زمینه ها شامل آموزش عالی با یکدیگر تجمیع مي شود.

م.ع ۱۳۶۰/ ر.ب ۱۳۴۵

 

 

 

 

 

با علم و همچنين آگاهی می توانیم بر جنگ اقتصادی غلبه کنیم در تاریخ ۲۲ July 1397 | 12:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *