بیست و همچنين یکمین اجلاس اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر برگزار شد – شریف

بیست و همچنين یکمین اجلاس اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: بیست و همچنين یکمین اجلاس اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر برگزار شد

بیست و همچنين یکمین اجلاس اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر با حضور روسای دانشگاه‌ها یا نمایندگان آنان در دانشگاه نفت و همچنين گاز آتیرائو قزاقستان برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه مازندران، در این دوره از اجلاس از ایران روسا و همچنين نمایندگان دانشگاه‌های مازندران، گیلان، بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره) قزوین و همچنين دانشکده منابع طبیعی و همچنين علوم دریایی دانشگاه تربیت مدرس حضور داشتند.
بر اساس این نقل از، تمامی اعضا به برداشتن گام‌های عملی در همکاری های دو و همچنين چند جانبه، عقد تفاهم‌نامه، تبادل دانشجو، تحقیقات و همچنين گسترش کارگاه‌های آموزشی مشترک تاکید کردند و همچنين در حاشیه این نشست تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه‌ها نیز به امضا رسید.
اتحادیه دانشگاه‌های کشورهای حاشیه دریای خزر که وارد سومین دهه از فعالیت‌های خود شده است، در طی این سال شمسي‌ها و همچنين بعد از برگزاری بیست نشست، توانسته زمینه‌های مناسبی را برای توسعه همکاری‌های علمی و همچنين دانشگاهی در بین دانشگاه‌های عضو فراهم آورد.
همچنین با توجه به اینکه دانشگاه نفت و همچنين گاز قزاقستان به عنوان ریاست دوره‌ای اتحادیه انتخاب شد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مقدماتی برای اجرای مصوبات اجلاس و همچنين پیگیری آنها فراهم شد.
گفتنی است ششمین المپیاد ورزشی دانشجویی اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر نیز به روش هم زمان در دانشگاه دولتی آتیرائو در حال انجام است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

بیست و همچنين یکمین اجلاس اتحادیه دانشگاه‌های دولتی حاشیه دریای خزر برگزار شد در تاریخ ۸ July 1397 | 8:02 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *