تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ وزارت علوم و همچنين موسسات آموزش عالی – شریف

تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ وزارت علوم و همچنين موسسات آموزش عالی – شریف

به نقل از شریف: تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ وزارت علوم و همچنين موسسات آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ وزارت علوم و همچنين موسسات آموزش عالی خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در خصوص پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و همچنين پارک های علم و همچنين فناوری اعلام کرد: با پی گیری های انجام شده، پاداش پایان خدمت همکارانی که در سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ بازنشسته شده اند، تامین اعتبار شده و همچنين طی ماه های مهر، آبان و همچنين آذر توسط خزانه داری کل کشور پرداخت خواهد شد.

این تخصیص اعتبار پیرو پیگیری های حضوری و همچنين مکاتبات وزیر علوم با رئیس نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در چند ماه اخیر گرفته شده است.

دکتر غلامی در نامه ای که تیرماه امسال خطاب به رییس نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه ارسال کرد، افزایش اعتبارات متمرکز این وزارت خانه شامل ابلاغ ۳,۵۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت اعضای هیئت علمی و همچنين غیرهیئت علمی را خواستار شده بود.
همچنین وزیر علوم دربخش پایانی این نامه، “لزوم توجه به شأن ارزنده خانواده آموزش عالی به منظور پاسداشت زحمات بازنشستگان معزز” را یادآور و همچنين “اقدام عاجلِ نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه برای ابلاغ اعتبار معادل ۳,۵۰۰ میلیارد ریال به این وزارت از محل ردیف های مرتبط ذیلِ جدول شماره (۹) قانون بودجه سال شمسي ۱۳۹۷” را خواستار شده بود.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷
 

تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال شمسي های ۹۵ و همچنين ۹۶ وزارت علوم و همچنين موسسات آموزش عالی در تاریخ ۳ July 1397 | 12:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *