توجه به خرد جمعی، بهره بري و استفاده از نظرات کارشناسی و همچنين توجه به معیشت کارکنان – شریف

توجه به خرد جمعی، بهره بري و استفاده از نظرات کارشناسی و همچنين توجه به معیشت کارکنان – شریف

به نقل از شریف: توجه به خرد جمعی، بهره بري و استفاده از نظرات کارشناسی و همچنين توجه به معیشت کارکنان

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم گفت: توجه به خرد جمعی، بهره بري و استفاده از نظرات کارشناسی ، توجه به معیشیت کارکنان، آموزش مستمر قوانین و همچنين رعایت مقررات قانونی را شامل سیاست های اجرایی این معاونت در حوزه منابع سازمانی اعلام کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد تقی نظرپور در نشست تخصصی بررسی آیین نامه جدید اعضای غیرهیات علمی دانشگاهها که با حضور دبیران منطقه ها و مناطق دهگانه مسائل اداری برگزار شد؛ اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع از طریق بکارگیری میز خدمت، حکومت الکترونیک و همچنين سامانه های اینترنتی در راستای صرفه جویی در وقت و همچنين هزینه از دیگر سیاست های اجرایی معاونت اداری و همچنين مالی وزارت علوم است.

وی با اشاره به اصلاح اخیری که در آیین نامه استخدامی اعضای غیر هبات علمی رخ داد گفت: این اصلاحات با هدف کارآمدی و همچنين پویایی آیین نامه مذکور انجام شد و همچنين عملکرد دانشگاهها و همچنين گزارشات مدیران اداری و همچنين مالی مبنای انجام اصلاحات قرار گرفت.

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، شفاف سازی بیشتر، توانمند سازی نظام اداری، عدالت بیشتر، توجه بیشتر به طبقات ضعیف تر کارکنان و همچنين رفع اشکالات آیین نامه قبلی را از ویژگیهای بارز آیین نامه جدید اعضای غیرهیات علمی دانشگاهها اعلام و همچنين تاکید کرد: رعایت اختیارات و همچنين شان «هیات های اجرایی منابع انسانی» دانشگاهها برای اجرای بهتر این آیین نامه ضروری است.

م.ع ۱۳۶۰/ ر.ب ۱۳۴۵

توجه به خرد جمعی، بهره بري و استفاده از نظرات کارشناسی و همچنين توجه به معیشت کارکنان در تاریخ ۱۸ July 1397 | 3:29 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *