توجه و همچنين پرداختن به پارک‌های علم‌ و همچنين ‌فناوری باید در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد – شریف

توجه و همچنين پرداختن به پارک‌های علم‌ و همچنين ‌فناوری باید در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد – شریف

به نقل از شریف: توجه و همچنين پرداختن به پارک‌های علم‌ و همچنين ‌فناوری باید در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد

دکتر مهدی کشمیری قائم مقام دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزیر علوم در مسائل فناوری از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی و همچنين هسته‌های فناور مستقر در مرکز رشد جامع استان بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی، دکتر مهدی کشمیری در این بازدید با تاکید بر این نقطه که توجه و همچنين پرداختن به پارک‌های علم و همچنين فناوری باید در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد، اظهار داشت: در سطح کشور تمامی پارک‌های نمونه که توانسته‌اند به موفقیت دست یابند، بدون تردید از حمایت و همچنين پشتیبانی مسئولان محلی آن هم استان برخوردار بوده‌اند.
سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسائل فناوری وزارت علوم، با اشاره به اینکه مقوله پارک‌های علم و همچنين فناوری با دانشگاه کاملاً متغاير و متفاوت است، افزود: براساس مطالعات گرفته شده، پارک‌های علم و همچنين فناوری باید در دو مکان شکل بگیرند؛ کنار دانشگاه و همچنين داخل شهرهای توسعه‌یافته، تا بتوانند به ایفای نقش خود بپردازند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

توجه و همچنين پرداختن به پارک‌های علم‌ و همچنين ‌فناوری باید در دستور کار مدیران استانی قرار گیرد در تاریخ ۱۰ July 1397 | 8:26 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *