تکریم دانشجویان در محیط دانشگاه ها یک اصل است – شریف

تکریم دانشجویان در محیط دانشگاه ها یک اصل است – شریف

به نقل از شریف: تکریم دانشجویان در محیط دانشگاه ها یک اصل است

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: دانشجویان رکن اصلی دانشگاه خواهند بود بنابراین تکریم دانشجویان در محیط دانشگاه ها یک اصل است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی صبح امروز در آیین بازگشایی دانشگاه گرمسار گفت: دانشگاه گرمسار اولین دانشگاهی است که بعد از برگزاری آیین رسمی گشایش دانشگاه ها با حضور رئیس جمهور، وزیر علوم در آن هم حضور یافته است که نشان از توجه مسئولان وزارت علوم به دانشگاه های جديد و تو و تازه تاسیس است.
وی افزود: علیرغم اینکه مدت کمی از تاسیس دانشگاه گرمسار می گذرد این دانشگاه به همت مسئولان آن هم رشد خوبی داشته است و همچنين با کمی تلاش بیشتر و همچنين رعایت برخی حدنصاب ها می تواند از شورای عالی گسترش موافقت قطعی ارتقا به دانشگاه را دریافت کند.
دکتر غلامی با اشاره به رشد کمی گرفته شده در سال شمسي های قبل در قسمت و بخش آموزش عالی کسور گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب امروز وزارت علوم توسعه کیفی است و همچنين در این راستا گروهی در وزارت ایجاد شده است که فعالیت های کیفی سازی دانشگاهها را در مواردی مانند جذب اساتید و همچنين بازنگری دروس و همچنين رعایت سایر شاخص های استاندارد آموزش عالی را پیگیری می کند.
وزیر علوم با اشاره به اولین مسئولیت خود به عنوان مسئول یک دانشکده در سال شمسي های ۶۰ گفت: دانشگاه گرمسار به نسبت آن هم دانشکده رشد خوبی دارد و همچنين اساساً انگیزه بالای مدیران باعث شده است دانشگاه های جديد و تو و تازه تاسیس به سرعت پیشرفت کنند.
وی ضمن اشاره به ضرورت حمایت مسئولان استانی و همچنين شهری از دانشگاه گرمسار گفت: همچنين و علاوه بر حمایت مجموعه حکومت، حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فصل تصویب بودجه، نقش مهمی در توسعه و همچنين افزایش بودجه دانشگاه ها دارد.
در آیین بازگشایی دانشگاه گرمسار، دکتر کاتب نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دست يار استاندار سمنان، فرماندار، امام و پيشوا جمعه و همچنين سایر مسئولان این شهرستان حضور داشتند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع۵

تکریم دانشجویان در محیط دانشگاه ها یک اصل است در تاریخ ۲۴ July 1397 | 1:33 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *