حمایت از فعالیت های انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان – شریف

حمایت از فعالیت های انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان – شریف

به نقل از شریف: حمایت از فعالیت های انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان

دکتر حسین سالارآملی، قائم مقام وزیر علوم در مسائل بین الملل در دیداررییس انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان(IAUP) بر حمایت از فعالیت های این انجمن بین المللی تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ، در این دیدار دکتر سالار آملی با ابراز خرسندی از سفردکتر شنگیلیا،رییس انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان به ایران، به تشریح موقعیت علمی و همچنين بین المللی ایران پرداخت و همچنين ابراز امیدواری کرد با کمک انجمن IAUP و همچنين ظرفیت های بسیار مناسب علمی تحقیقاتی و همچنين فناورانه ایران، تعاملات و همچنين زمینه های مناسبی برای همکاری بین روسای دانشگاه های ایران و همچنين جوامع علمی بین المللی ایران و همچنين جهان صورت پذیرد.
در این دیدار دکترکاخا شنگیلیا با توجه به آشنایی و همچنين شناخت از جایگاه ممتاز علمی و همچنين دانشگاهی و همچنين تحقیقاتی ایران، همکاری انجمن بین المللی دانشگاه ها را با مراکز علمی و همچنين دانشگاهی ایران را یک ضرورت دانست.
وی همچنین با اذعان به جایگاه ممتاز علمی ایران در منطقه و همچنين جهان، ابراز امیدواری کرد با حمایت و همچنين پشتیبانی مسئولان و همچنين دانشگاه های ایران بتوانند در آینده نزدیک شاهد توسعه بیشتر این همکاری ها و همچنين برگزاری نشست های علمی بین روسای دانشگاه های ایران و همچنين سایر کشورها باشند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

حمایت از فعالیت های انجمن بین المللی روسای دانشگاه های جهان در تاریخ ۷ July 1397 | 10:42 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *