حمایت وزارت علوم ازدانشگاه‌های داوطلب در ساماندهی آموزش عالی – شریف

حمایت وزارت علوم ازدانشگاه‌های داوطلب در ساماندهی آموزش عالی – شریف

به نقل از شریف: حمایت وزارت علوم ازدانشگاه‌های داوطلب در ساماندهی آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: وزارت علوم از هر دانشگاهی مانند دانشگاه بیرجند که داوطلب ساماندهی آموزش عالی مي شود، حمایت ویژه مي کند‌.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از ایسنا، دکتر غلامی، عصر امروزدر حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزارت علوم از هر استانی که برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی در راستای ساماندهی آموزش عالی باشد داشته باشد، حمایت می‌کند.
وی افزود: خراسان جنوبی در ارتباط و رابطه با آمایش و همچنين ساماندهی آموزش عالی در این استان پیش قدم شده و همچنين پیشنهادات خوبی داشته است.
وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری بیان کرد: وزارت علوم با ایجاد هم افزایی سعی می‌کند دانشگاه‌هایی را که ظرفیت و همچنين پوشش کافی ندارند و همچنين استقبال زیادی از آنان نشده است در کنار دانشگاه‌های دیگر قرار داده و همچنين به مراکز قوی دانشگاهی تبدیل کند.
دکترغلامی با بیان اینکه در دانشگاه بیرجند و همچنين شهرستان بیرجند امکان این هم افزایی فراهم است، خاطرنشان کرد: امیدواریم وزارت علوم نیز حمایت‌های ویژه خود را از دانشگاه‌ها و همچنين مراکز علمی که برای ساماندهی پیش قدم شده‌اند، به روش خاص اعمال کند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

حمایت وزارت علوم ازدانشگاه‌های داوطلب در ساماندهی آموزش عالی در تاریخ ۲۰ July 1397 | 8:34 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *