دیدار وزیر علوم با خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنين مدافع حرم – شریف

دیدار وزیر علوم با خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنين مدافع حرم – شریف

به نقل از شریف: دیدار وزیر علوم با خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنين مدافع حرم

دکتر منصورغلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ با خانواده های شهیدان حمید رضا اسداللهی، شهید مدافع حرم و همچنين محمد زارعین، دانشجوی بسیجی شهید که در عملیات کربلای ۸به فیض شهادت نائل آمد، دیدار و همچنين گفت و همچنين گو کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدارها که در منازل شهیدان در جنوب تهران انجام شد، دکتر غلامی با گرامی‌داشت یاد و همچنين خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و همچنين شهدای مدافع حرم اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور این نقطه برای امت اسلامی است که هر وقت با اتحاد و همچنين انسجام در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار گرفتیم، موفقیت‌مان تضمین شده است.

وزیر علوم با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس از برترین جوانان کشور بودند، گفت: اینکه فردی از روی اختیار قبول کند و همچنين در راه دفاع از آرمان ها و همچنين اعتقادات، جان خود را در طبق اخلاص به پیشگاه خداوند متعال هدیه کند، امری متعالی است.

وی خاطرنشان کرد: باید به بزرگداشت این ایام به مناسبت یادآوری دوران دفاع مقدس و همچنين مجموعه مدعی دموکراسی و همچنين حقوق بشر بر علیه شهروندان و مردم شهر کشورمان توجه ویژه‌ای کنیم.

وزیر علوم همچنین بر ثبت وقایع وتاریخ دفاع مقدس به اشکال گوناگون در کتاب‌ها و همچنين اسناد و همچنين مدارک متنوع و گوناگون و مختلف برای آشنایی بیشتر نسل جوون جامعه با ارزش های متعالی آن هم دوران تاکید کرد.

در این دیدارها دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، رئیس نهاد بسیج دانشجویی، مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم و همچنين مدیر کل فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم دکتر غلامی را همراهی می کردند.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

دیدار وزیر علوم با خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنين مدافع حرم در تاریخ ۵ July 1397 | 10:35 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *