رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد – شریف

رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد

وزیر علوم، تحقیات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر مهران گرمه‌ای را به سمت رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر گرمه ای آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب می‌شوید.
امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و همچنين سایر دستگاه‌های اجرایی شرایط مناسب را برای توسعه پارک و همچنين حل معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی شرکت‌ها و همچنين مؤسسات دانش‌بنیان فراهم آورید و همچنين ایجاد روابط مؤثر و همچنين هدفمند با دانشگاه‌های استان را برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و همچنين فناوری در صدر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خود قرار دهید.
انتظار می رود با ارزیابی شرایط موجود پارک علم و همچنين فناوری خراسان شمالی در اعتلای جایگاه آن هم اهتمام ورزید و همچنين زمینه ارتقای کمّی و همچنين کیفی سرويس ها و خدمات و همچنين حمایت‌های مورد نیاز توسعه کسب و همچنين کار مؤسسات و همچنين بهره‌گیری از ظرفیت‌های قسمت و بخش خصوصی وغیردولتی رامهیا سازید. مشارکت و همچنين ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست‌بوم نوآوری و همچنين کارآفرینی منطقه، همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و همچنين توجه خاص به توسعه کمّی وکیفی مؤسسات مستقر در پارک از دیگر موضوعات مهمی است که ضرورت دارد مورد توجه جنابعالی و همچنين همکاران محترم در پارک علم و همچنين فناوری خراسان شمالی قرار گیرد.
امید است با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه های اسلامی و همچنين مبانی علمی مأموریت ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان و همچنين صاحب نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزۀ فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.
وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در نامه جداگانه ای از سرويس ها و خدمات دکتر علی اصغر پیله‌ور رئیس سابق پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی در زمان تصدی این پارک علمی قدردانی کرد.
دکتر مهران گرمه ای متولد بجنورد، تحصیل کرده دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران و همچنين عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد است.
وی در زمینه مدیریت ارتباط با صنعت، پژوهش و همچنين آموزش در دانشگاه سابقه فعالیت داشته و همچنين ریاست آزمایشگاه تخصصی آپای بجنورد در زمینه امنیت سایبری را در سابقه اجرایی خود دارد.
در سوابق پژوهشی دکتر گرمه ای، نشر مقاله در مجلات معتبر و همچنين ارائه مقاله در کنفرانس های بین المللی و همچنين تالیفات و همچنين ترجمه های متعدد دیده می مي شود.
در کارنامه دکتر گرمه ای همچنين و علاوه بر سوابق دانشگاهی، سابقه فعالیت و همچنين مدیریت موفق در قسمت و بخش خصوصی نیز وجود دارد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان شمالی منصوب شد در تاریخ ۲۵ July 1397 | 4:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *