شهیدان، چراغ راه و همچنين الگوهای مطمئنی برای جوانان خواهند بود – شریف

شهیدان، چراغ راه و همچنين الگوهای مطمئنی برای جوانان خواهند بود – شریف

به نقل از شریف: شهیدان، چراغ راه و همچنين الگوهای مطمئنی برای جوانان خواهند بود

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: شهیدان چراغ راه و همچنين الگوهای خوب و همچنين مطمئنی برای جوانان و همچنين تمام شهروندان و مردم شهر خواهند بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصورغلامی صبح امروز (شنبه) در کنگره ملی شهدای استان خراسان جنوبی اظهار داشت: شهدا چراغ راه ما بوده و همچنين خواهند بود و همچنين باید در ادامه نیز باشند.
وی با بیان اینکه شهدای بسیاری از قشر دانشجو و همچنين دانش آموز در کشور وجود دارد، تصریح کرد: همچنین سرداران بسیاری مانند سردار شهید همدانی در صف شهدا قرار گرفتند و همچنين جان خود را فدای نظام کردند.
وزیر علوم، یادآور شد: شهدا با ایثارگری و همچنين فداکاری پیروزی‌های بسیاری برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند که این پیروزی‌‌ها همواره در صفحه تاریخ ماندگار است.
وی با بیان اینکه شهدا جایگاه ویژه‌ای دارند، تصریح کرد: دیدن نام و همچنين چهره شهدا باید همیشه یادآور مأموریت و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب پیش روی جوانان باشد.
دکتر غلامی با بیان اینکه سردار شهید همدانی مایه اقتدار نظام اسلامی است، افزود: سرداران شهید الگوهای خوبی برای جوانان خواهند بود.
وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با بیان اینکه تمام کسانی که برای شهدا کار می‌کنند از اجر و همچنين پاداش خوبی برخوردار می‌شوند، خاطرنشان کرد: امیدواریم از شفاعت شهدا بهره‌مند شویم. کنگره ۲۰۰۰ شهید استان خراسان جنوبی، صبح امروزبا حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ، مسئولان نهاد بسیج مستضعفین، بسیج دانشجویی و همچنين مسئولان محلی استان خراسان جنوبی در بیرجند برگزار شد.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به منظور بهره برداری از طرح‌های عمرانی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی استان خراسان جنوبی، بازدید از مراکز آموزش عالی و همچنين دیدار با دانشگاهیان به استان خراسان جنوبی سفر کرده است.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

شهیدان، چراغ راه و همچنين الگوهای مطمئنی برای جوانان خواهند بود در تاریخ ۲۱ July 1397 | 10:55 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *