طرح های عمرانی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان به بهره برداری رسید – شریف

طرح های عمرانی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: طرح های عمرانی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان به بهره برداری رسید

دکترمجتبی صدیقی، دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان صبح امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان گفت: پروژه گاز رسانی ، بسیار مهم و همچنين حیاتی برای دانشگاه است که البته با تاخیر صورت گرفت ولي بايد توجه داشت همین قدر که در این حکومت قول ها به ثمر رسیده و همچنين مشعل گاز در این شهرستان و همچنين استان روشن شد خداراشاکریم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان، دکتر صدیقی با بیان اینکه شاید بتوان گفت دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان یکی از زیباترین ها و همچنين مجهزترین دانشگاه های کشوراست، اظهار داشت: امیدواریم در سال شمسي آینده تمام سلف های دانشگاه کشور از حالت سنتی درآمده و همچنين فضای آبرومندانه برای دانشجویان و همچنين آینده سازان کشور ایجاد کنیم.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان افزود: بحث ارتقای سطح خوابگاه های دانشجویی هم یکی دیگر از برنامه جذاب و جالب و خوب هایی بود که این دانشگاه از این طرح بهره بري و استفاده کرد و همچنين رتبه خوابگاه های دانشجویی آن هم بهبود یافته و همچنين همکاران ما در صندوق رفاه دانشجویان آمادگی دارند تا انشاالله رتبه خوابگاه های این دانشگاه را به دو و همچنين یک برسانند.
وی گفت: در حوزه پوشش وام ها ی دانشجویی نیزاین دانشگاه رتبه عالی کسب کرده و همچنين تمام دانشجویان دکتری دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان از این وام بهره مند خواهند بود و همچنين امیدواریم منابع تخصیص یافته افزایش یابد و همچنين دانشجویان دکتری ما دغدغه مخارج و همچنين معیشت نداشته باشند.
دست يار وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری افزود: در خصوص زمین چمن با توجه به معظلات و مسائل و مشکلات آب، پیش بینی شده ۲۵ دانشگاه را مجهز به چمن مصنوعی کنیم که در این راستا دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان هم به زمین چمن مصنوعی تجهیزمی مي شود.
دکتر صدیقی با بیان اینکه در خصوص ارتقای خوابگاه متاهلی نیز برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در دست اقدام است، گفت: نیاز جدی یک دانشگاه که میخواهد در تراز بین‌المللی ارتقا یابد، جذب دانشجویان بین المللی است که این دانشگاه به آن هم سو پیش می رود.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان در پایان خطاب به مسئولان دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان تاکید کرد: دست به دست هم دهید و همچنين این مسیری را که در پیش گرفته اید دلسوزانه پیش ببرید تا این دانشگاه از اقتدار بیشتری برخوردار باشد.
در این آیین و همچنين با حضور دکتر مجتبی صدیقی دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين جمعی از مسئولان محلی، مکانیزه‌ترین سلف سرویس دانشجویی جنوب شرق کشور به همراه پروژه گاز رسانی، آزمایشگاه هیدرولیک وسازه، زیر ساخت وارتباطات دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان به بهره‌برداری رسید.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

طرح های عمرانی دانشگاه سیستان و همچنين بلوچستان به بهره برداری رسید در تاریخ ۲۵ July 1397 | 4:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *