مزیت آیین نامه جدید اعضای غیر هیات علمی توجه ویژه به کارکنان قراردادی است – شریف

مزیت آیین نامه جدید اعضای غیر هیات علمی توجه ویژه به کارکنان قراردادی است – شریف

به نقل از شریف: مزیت آیین نامه جدید اعضای غیر هیات علمی توجه ویژه به کارکنان قراردادی است

مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم گفت: بر اساس آیین نامه جدید استخدامی اعضای غیر هیات علمی، امکان ارزیابی سالانه و همچنين ارتقای رتبه و همچنين پایه برای کارکنان قراردادی مثل اعضای رسمی و همچنين پیمانی فراهم شده که این موضوع از مزیت های آیین نامه جدید است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اباصلت خراسانی در نشست تخصصی بررسی آیین نامه جدید استخدامی اعضای غیرهیات علمی دانشگاهها که با حضور دبیران منطقه ها و مناطق دهگانه مسائل اداری برگزار شد؛ اظهار داشت: آیین نامه بازنگری شده که در شهریورماه سال شمسي جاری تصويب شده و مصوب قانون شده است از جامعیت بیشتری برخوردار است و همچنين مقررات مرتبط با حقوق اداری در آن هم بیشتر از آیین نامه قبلی رعایت شده است.

مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم افزود: توجه به ارتقای کارکنان قراردادی، پیش بینی ظرفیت های مناسب جبران خدمت کارکنان، افزایش تسهیلات غیرمادی و همچنين توجه به شایسته سالاری از مهمترین مزایای آیین نامه جدید اعضای غیرهیات علمی دانشگاهها است.

وی تاکید کرد: برای عملکرد بهتر وزارت علوم و همچنين دانشگاهها در حوزه منابع انسانی، تعامل با دستگاههای اجرایی سیاستگزار و همچنين ناظر مانند نهاد مسائل استخدامی و همچنين نهاد بازررسی در دستور کار قرار گرفت و همچنين چندین نشست مشترک نیز برگزار شد.

دکتر خراسانی گفت: در برخی از دانشگاههای کشور شاهد هستیم که در حوزه ارتقای منابع انسانی دستاوردهای خوبی حاصل شده است که ضرورت دارد این تجارب با سایر مراکز آموزش عالی نیز به اشتراک گذاشته مي شود.

وی افزود: در راستای اشتراک نظرات و همچنين بهره بري و استفاده از خرد جمعی، همایش «مدیریت در توسعه منابع در نظام آموزش عالی» بهمن ماه سال شمسي جاری و همچنين با شرکت معاونان مسائل اداری و همچنين مالی دانشگاههای کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می مي شود.

در ادامه این نشست، دست يار کارگزینی اداره کل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم، تغییرات آیین نامه جدید استخدامی اعضای غیرهیات علمی دانشگاهها را تشریح و همچنين دبیران منطقه ها و مناطق دهگانه مسائل اداری دانشگاههای کشور سوالات و همچنين نظرات خودرا در خصوص این تغییرات بیان کردند.

م.ع ۱۳۶۰/ ر. ب ۱۳۴۵

مزیت آیین نامه جدید اعضای غیر هیات علمی توجه ویژه به کارکنان قراردادی است در تاریخ ۱۸ July 1397 | 3:33 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *