وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين بانک سامان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند – شریف

وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين بانک سامان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند – شریف

به نقل از شریف: وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين بانک سامان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين بانک سامان، در راستای گسترش تعاملات و همچنين ارتقای سطح سرويس ها و خدمات بانکی و همچنين افزایش همکاری‌های متقابل، از سوی دکتر محمدتقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم و همچنين سیداحمد طاهری بهبهانی مدیر عامل بانک سامان به امضا رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به افزایش تعداد اعضای هیئت علمی مجموعه آموزش عالی کشور، بر تلاش برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات رفاهی و همچنين اعطای تسهیلات درخور شأن به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی، کارکنان وزارت خانه، دانشگاه‌ها و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری تأکید کرد.
وی اظهار امیدواری کرد بانک سامان بتواند در این نقش‌آفرینی به وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری کمک کند تا قدم‌های خوب و همچنين مؤثری بردارد.
در ادامه این نشست سیداحمد طاهری بهبهانی مدیر عامل بانک سامان نیز با اشاره به اینکه با انعقاد این تفاهم‌نامه سعی ما بر این است که سرويس ها و خدمات مناسبی به اعضای هیئت علمی آموزش عالی کشور ارائه دهیم، گفت: ارائه سرويس ها و خدمات به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و همچنين وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری مایه افتخار است و همچنين از لحاظ معنوی بسیار ارزشمند می‌‌باشد.
گسترش و همچنين ارتقای سطح کمی و همچنين کیفی همکاری‌های فیمابین با رعایت قوانین و همچنين مقررات پولی و همچنين بانکی و همچنين دستورالعمل‌های پولی و همچنين اعتباری بانک از طریق ارائه سرويس ها و خدمات بانکی و همچنين اعطای تسهیلات از سوی بانک در چارچوب قوانین و همچنين مقررات ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اعضای هیئت علمی و همچنين کارکنان وزارت خانه، دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و همچنين فناوری، مراکز رشد، نوآوری و همچنين مؤسسات آموزش عالی، محور این تفاهم‌نامه همکاری است.
افتتاح انواع حساب‌های متمرکز و همچنين ارائه انواع سرويس ها و خدمات بانکی از قبیل صدور ضمانت‌نامه‌های ارزی و همچنين ریالی، گشایش اعتبارات اسنادی، صدور انواع کارت‌های الکترونیکی، ارائه سرويس ها و خدمات نوین بانکداری الکترونیک، صدور کارت اعتباری و همچنين اعطای تسهیلات خرید، تعمیر و همچنين ودیعه مسکن، خرید خودرو، ارائه امکانات و همچنين توانمندی‌های هلدینگ سامان به ویژه در مسائل بیمه و همچنين صدور کارت ارزی (مسترکارت) برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی شامل تعهدات بانک سامان در این تفاهم‌نامه است.
در مراسم امضای این تفاهم‌نامه همکاری، دکتر اباصلت خراسانی مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی و همچنين مهندس جهانگیر حسن زاده دبیر ستاد مسائل رفاهی وزارت علوم نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين بانک سامان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند در تاریخ ۲۸ July 1397 | 11:34 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *