وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از نمایشگاه تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه بازدید کرد – شریف

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از نمایشگاه تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه بازدید کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از نمایشگاه تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه بازدید کرد

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از نمایشگاه تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه که با هدف ارائه دستاورد‌های بومی، تعامل میان نهاد‌های دولتی و همچنين نیرو‌های مسلح در راستای ایجاد فرصت‌های آموزشی و همچنين ارتقای تجربه و مهارت بالا‌های شغلی سربازان در موزه انقلاب اسلامی و همچنين دفاع مقدس، برگزار شد، بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نمایشگاه وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دستاوردهای دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی در توسعه دوره‌های مهارتی را در معرض نمایش قرار داده است.
دکتر غلامی در حاشیه این بازدید، در نشست شورای عالی سیاست‌گذاری تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه که با حضور مقامات کشوری و همچنين لشگری برگزار شد نیز شرکت کرد.
گفتنی است در این نمایشگاه که به همت قرارگاه مرکزی تجربه و مهارت بالا‌آموزی ستاد کل نیرو‌های مسلح برپا شده است، غرفه‌هایی از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع، وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، وزارت صنعت، معدن و همچنين تجارت، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت ورزش و همچنين جوانان، نهاد آموزش فنی و همچنين حرفه‌ای کشور، بانک انصار، جمعیت هلال احمر کشور، پژوهشکده مطالعات فناوری و همچنين معاونت توسعه روستایی حضور دارند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری از نمایشگاه تجربه و مهارت بالا‌آموزی کارکنان وظیفه بازدید کرد در تاریخ ۱۱ July 1397 | 10:16 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *