وزیر علوم، عملیات تروریستی در اهواز را محکوم کرد و همچنين به ملت ایران تسلیت گفت – شریف

وزیر علوم، عملیات تروریستی در اهواز را محکوم کرد و همچنين به ملت ایران تسلیت گفت – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم، عملیات تروریستی در اهواز را محکوم کرد و همچنين به ملت ایران تسلیت گفت

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اهواز، شهادت و همچنين زخمی شدن تعدادی از هم‌وطنان را تسلیت گفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام تسلیت آمده است:

بسم الرب الشهدا و همچنين الصدیقین

اقدام کور تروریستی اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح که باعث به شهادت رسیدن جمعی از فرزندان غیور و همچنين دلاور کشور عزیزمان شامل تعدادی از زنان و همچنين کودکان مظلوم و همچنين بی دفاع شد، ملت پهناور و بزرگ و همچنين قهرمان ایران را داغدار کرد.
این اقدامات تروریستی که با حمایت و همچنين پشتیبانی اقتدار و قدرت‌های سلطه‌گر و همچنين مستکبر انجام می‌مي شود، هرگز نخواهد توانسته بود خدشه و همچنين خللی در اراده پولادین، صادقانه و همچنين مصمم ملت شریف ایران در حراست از دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی همچون استقلال، امنیت و همچنين وحدت و همچنين انسجام ملی وارد سازد.
ضمن محکومیت شدید این جنایت هولناک اطمینان داریم به زودی عوامل این قبیل اقدامات کور به چنگال عدالت اسیر و همچنين به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.
اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه سترگ به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده‌های داغدار این اقدام کور تروریستی، هم‌رزمان آنان در نیروهای مسلح و همچنين ملت شهیدپرور ایران اسلامی، از خداوند متعال برای شهیدان این حادثه دردناک علو درجات و همچنين برای خانواده‌های عزادار این عزیزان صبر و همچنين اجر جمیل مسألت دارم.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم، عملیات تروریستی در اهواز را محکوم کرد و همچنين به ملت ایران تسلیت گفت در تاریخ ۱ July 1397 | 9:06 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *