وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌ خراسان جنوبی سفر می‌کند – شریف

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌ خراسان جنوبی سفر می‌کند – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌ خراسان جنوبی سفر می‌کند

دکتر منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری، ۲۰ و همچنين ۲۱ مهرماه سال شمسي جاری، به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی استان‌ خراسان جنوبی ، بازدید از مراکز آموزش عالی و همچنين دیدار با دانشگاهیان به این استان سفر می‌کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این سفر از دانشگاه های بیرجند و همچنين صنعتی بیرجند، دانشکده های فردوس و همچنين سرایان بازدید و همچنين پروژ‌ه‌های عمرانی آماده بهره‌برداری دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی این استان را افتتاح می‌کند.
بهره برداری ازسرای دانشجویان متاهل دانشگاه صنعتی بیرجند، مرکز تحقیقاتی سیستم های هوشمند قدرت و همچنين انرژی، آزمایشگاه برق و همچنين کامپیوترو مرکز مشاوره و همچنين درمان این دانشگاه، بازدید از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه بیرجند وهمچنین بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان جنوبی شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های دکتر غلامی در این سفر است.
برگزاری نشست های جداگانه با شورای دانشگاه های بیرجند و همچنين صنعتی بیرجند و همچنين رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين اعضای هیئت علمی این استان و همچنين حضور در شورای اداری استان خراسان جنوبی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به این استان به شمار می رود.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به استان‌ خراسان جنوبی سفر می‌کند در تاریخ ۱۹ July 1397 | 10:03 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *