وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به کرمانشاه سفر می‌کند – شریف

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به کرمانشاه سفر می‌کند – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به کرمانشاه سفر می‌کند

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری روز دوشنبه به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی استان‌ کرمانشاه، بازدید از مراکز آموزش عالی و همچنين دیدار با دانشگاهیان به این استان سفر می‌کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این سفر از دانشگاه های رازی و همچنين صنعتی کرمانشاه بازدید و همچنين پروژ‌ه‌های عمرانی آماده بهره‌برداری دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی این استان را افتتاح می‌کند.
بهره برداری از دانشکده برق و همچنين کامپیوتر و همچنين دانشکده علوم و همچنين مهندسی کشاورزی دانشگاه رازی، بازدید از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف پردیس تاق بستان و همچنين پردیس کشاورزی دانشگاه رازی و همچنين همچنین ددیدار از دانشگاه صنعتی کرمانشاه شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های دکتر غلامی در این سفر است.
برگزاری نشست های جداگانه با شورای دانشگاه های رازی و همچنين صنعتی کرمانشاه و همچنين رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين اعضای هیئت علمی این استان و همچنين نشست با اعضای انجمن ها و همچنين تشکل های اعضای هیئت علمی و همچنين دانشجویی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به کرمانشاه به شمار می رود.
ر.ب ۴۵/ ع. ع

وزیر علوم برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و همچنين دانشگاهی به کرمانشاه سفر می‌کند در تاریخ ۲۹ July 1397 | 8:42 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *