وزیر علوم برای شرکت درپانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری وارد ژاپن شد – شریف

وزیر علوم برای شرکت درپانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری وارد ژاپن شد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم برای شرکت درپانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری وارد ژاپن شد

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم تحقیقات و همچنين فناوری در راس هیاتی برای حضور در پانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری در جامعه که با حضور شینزو آبه نخست وزیر ژاپن برگزار می مي شود، وارد کیوتوی ژاپن شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، برگزاری میزگرد وزیران علوم و همچنين فناوری با شرکت وزرای علوم ۲۰ کشور به ریاست وزیر علوم و همچنين فناوری ژاپن وبا سخنان کوچی امی رئیس پانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های مهم این سفر بود.
دکتر غلامی در این میزگرد به ارائه گزارشی از روند علم و همچنين فناوری و همچنين دستاوردهای آن هم و همچنين توسعه دانشگاه ها و همچنين مراکز تحقیقاتی در سطح کشور پرداخت.
وی همچنین بر ضرورت بین المللی سازی آموزش، انجام مبادلات دانشگاهی و همچنين علمی بدون محدودیت برای توسعه علم و همچنين فناوری و همچنين تحقق جهش علمی و همچنين چرخش مغزها، انتقال بین المللی علوم میان دانشمندان و همچنين فناوران و همچنين برداشتن مرزها ومحدودیت های موجود برای تحقق توسعه پایدار تاکید کرد.
وی گفت: علم و همچنين دانش پدیده ای بین المللی است که متعلق به همه شهروندان و مردم شهر در سراسر جهان است و همچنين تحمیل تحریم و همچنين محدودیت های علمی و همچنين اقتصادی در تباین با حقوق بشر و همچنين توسعه پایدار قرار داشته و همچنين برای ما قابل قبول نیست.
در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های این اجلاس و همچنين بعد از اتمام ” میزگرد وزرای علوم و همچنين فناوری جهان” که به دنبال دستیابی به توسعه پایدار در جهان با بهره بري و استفاده از علم و همچنين فناوری است، دکتر غلامی در نشست “تغییرات آب و همچنين هوا” سخنرانی می کند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم برای شرکت درپانزدهمین اجلاس علم و همچنين فناوری وارد ژاپن شد در تاریخ ۱۵ July 1397 | 10:35 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *