پارک های علم و همچنين فناوری از مهم ترین اولویت های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه درتخصیص منابع مالی و همچنين بودجه خواهند بود – شریف

پارک های علم و همچنين فناوری از مهم ترین اولویت های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه درتخصیص منابع مالی و همچنين بودجه خواهند بود – شریف

به نقل از شریف: پارک های علم و همچنين فناوری از مهم ترین اولویت های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه درتخصیص منابع مالی و همچنين بودجه خواهند بود

دکترغلامرضا گرایی نژاد، رئیس مسائل آموزش عالی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور،در نشستی با دکتر کامران طاهر پور، رئیس پارک علم و همچنين فناوری ایلام، گفت: پارک های علم و همچنين فناوری از مهم ترین اولویت های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه درتخصیص منابع مالی و همچنين بودجه خواهند بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری ایلام، دراین نشست که به منظور بررسی وضعیت و همچنين فعالیت های پارک علم و همچنين فناوری ایلام برگزار شده بود، دکترگرایی نژاد با اشاره به اهمیت پارک های علم و همچنين فناوری و همچنين مراکز رشد در توسعه اقتصادی و همچنين ایجاد اشتغال پایدار در کشور اظهار داشت: این مراکز به عنوان اولویت های اول نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه در تصویب تخصیص اعتبارت به شمار می روند و همچنين معتقدم که فعالیت های این پارک ها در رشد پایدار کشور و همچنين حل برخی معضلات و همچنين ایجاد ارزش افزوده نقش ویژه ای دارد.
وی افزود: متوسط رشد کشوری در حوزه پارک های علم و همچنين فناوری ۳۵ قسمت و بخش بوده است.
دکترگرایی نژاد با اشاره به متوسط رشد اعتبارات پارک علم و همچنين فناوری کشور بیان کرد: متوسط رشد اعتبارات پارک ایلام در حدود ۲۶ قسمت و بخش بوده است و همچنين امیدوارم که در سال شمسي آتی نیز علی رغم معظلات و مسائل و مشکلات عدیده مالی و همچنين بودجه این نرخ رشد اعتبارات برای پارک های علم و همچنين فناوری حفظ مي شود.
وی همچنین اقدامات گرفته شده در این پارک را قبول و همچنين مثبت ارزیابی و همچنين ابراز امیدواری کرد که این روند رو به رشد با شتاب بیشتری دنبال مي شود. در ادامه این نشست دکترطاهرپور، گزارشی از روند فعالیت های پارک علم و همچنين فناوری در ۶ ماهه نخست سال شمسي ۹۷ و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی پارک را ارائه کرد.
وی افزود: با توجه با اثرگذاری و همچنين اهمیت پارک های علم و همچنين فناوری در رونق اقتصادی دنیا و همچنين کشور می طلبد که نگاه ویژه ای به پارک ها مي شود.
در پایان نشست دکترگرایی نژاد و همچنين اعضای حاضر در جلسه از نمایشگاه دستاوردهای محصولات شرکت های دانش بنیان و همچنين واحدهای فناور، مرکز نوآوری، مرکز تسهیل گری و همچنين توانمندسازی کشب و همچنين کارهای نوپا فاوا واحد ایلام و همچنين سوله های اختصاصی به پارک علم و همچنين فناوری ایلام بازدید کردند.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

پارک های علم و همچنين فناوری از مهم ترین اولویت های نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه درتخصیص منابع مالی و همچنين بودجه خواهند بود در تاریخ ۱۰ July 1397 | 12:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *