۸۲ طرح اختراع در سامانه ثبت اختراع پارک علم و همچنين فناوری اردبیل به ثبت رسید – شریف

۸۲ طرح اختراع در سامانه ثبت اختراع پارک علم و همچنين فناوری اردبیل به ثبت رسید – شریف

به نقل از شریف: ۸۲ طرح اختراع در سامانه ثبت اختراع پارک علم و همچنين فناوری اردبیل به ثبت رسید

مرجعیت مالکیت معنوی و همچنين ارزیابی اختراعات در سال شمسي ۱۳۹۴ از سوی اداره ثبت اختراعات کشور به پارک علم و همچنين فناوری استان اردبیل واگذار شد و همچنين به تا حال ۸۲ طرح اختراع در سامانه ثبت اختراع با مرجعیت این پارک ثبت شده است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری اردبیل، دکتر قلی پوری رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: این پارک توانسته است با اطلاع رسانی و همچنين جلب نظر نخبگان و همچنين فرهیختگان استان، تعداد ۸۲ طرح اختراع را که از اداره ثبت اختراعات کشور به این پارک ارجاع شده بود، با بهره‌مندی از نظریات استادان، دانشمندان و همچنين مهندسين و متخصصين استان اردبیل، غربالگری کرده و همچنين نتایج را جهت طی فرایند ثبت اختراعات به اداره ثبت اختراعات ارسال کند.
وی تصریح کرد: این خدمت،از بدو تاسیس پارک علم و همچنين فناوری استان اردبیل با پیگیری مسئولان پارک فراهم شده و همچنين نخبگان و همچنين فرهیختگان می‌توانند به سامانه ثبت اختراع به نشانی http://iripo.ssaa.ir رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنين با انتخاب پارک علم و همچنين فناوری استان اردبیل به عنوان مرجع داوری از این سرويس ها و خدمات بهره‌مند شوند.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵

۸۲ طرح اختراع در سامانه ثبت اختراع پارک علم و همچنين فناوری اردبیل به ثبت رسید در تاریخ ۳۰ July 1397 | 7:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *