امضای تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی – شریف

امضای تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی – شریف

به نقل از شریف: امضای تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی

در سومین نشست «دستیاران ویژه حقوق شهروندی دستگاه‌های‌اجرایی» و همچنين با حضور دکتر منصور غلامی و همچنين شهیندخت مولاوردی برگزار شد، وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی، تفاهم نامه گسترش همکاری های علمی ، آموزشی و همچنين اجرایی امضا کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، از مفاد این تفاهم نامه مشترک می قدرت به همگام شدن با سیاست های نقشه جامع علمی کشور و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های کلان آن هم از طریق رعایت حقوق بشر و همچنين حقوق شهروندی، بهرمندی از امکانات پژوهشی و همچنين تحقیقاتی یکدیگر و همچنين همکاری در برگزاری همایش ها و همچنين سمینارهای علمی در زمینه حقوق شهروندی اشاره کرد.
همچنین، مشارکت در تاسیس تشکل های دانشجویی در حوزه حقوق شهروندی، راه اندازی درس دو واحدی «آشنایی با کلیات حقوق شهروندی» در همه رشته های تحصیلی دانشگاهی و همچنين مشارکت در کارگروه حقوق شهروندی و همچنين تاسیس کلینیک های حقوق شهروندی در دانشگاه های سراسر کشور از دیگر مفاد تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهور در مسائل حقوق شهروندی است.
از دیگر مفاد تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی می قدرت به همکاری در نشریات علمی و همچنين تخصصی در زمینه حقوق شهروندی، ایجاد و همچنين تقویت کانون های فرهنگی هنری دانشجویی فعال در زمینه حقوق شهروندی و همچنين همکاری در اجرای جشنواره ملی سالانه انتخاب پایان نامه های برتر در حوزه حقوق شهروندی اشاره کرد.
مدت اجرای این تفاهم نامه سه سال شمسي پیش بینی شده و همچنين قابل تمدید یا اصلاح است.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

امضای تفاهم نامه همکاری وزارت علوم و همچنين دستیار ویژه رئیس جمهوری در مسائل حقوق شهروندی در تاریخ ۲۲ August 1397 | 5:14 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *